anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujacy zlozyl zamowienie jest jako "nieoplacone" ale mam juz naliczone oplaty.

MAMY ROZWIĄZANIE!
kanwar
#7 Wielbiciel#

Co mam zrobic? Bo kupujący rząda dostawy i już mowi ze jestem oszustem gdy ja nawet nie mam zadnego dowodu ze serio zaplacil. Bo w wplatach od kupujacych mam 0.00zł lecz doliczylo mi 23.70zł do opłat z prowizji?

Czy to dlatego ze zakup jest zrobiony w niedziele ? A z tego co wiem kupujacy placil przelewmALLEGRO1.png

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
kanwar
#7 Wielbiciel#

Odnoszenie wrażenie jakby kupujący albo wprowadził złe dane? Lub niewiem ma nie wystarczajace srodki na koncie i probuje MNIE oszukac, jak dokladniej moglbym sie skontaktowac z allegro w sprawie takiego czegos? ALLEGRO2.png

oznacz moderatorów
WscieklyWaz
#9 Pomysłodawca#

allegro pomoc, wybierz odpowiednie "paragrafy" pasujace do sytuacji na koncu bedzie np "zamow rozmowe"

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@kanwar jeżeli tu Historia operacji nie masz żadnych wpłat i wypłat to znaczy że nie zapłacił. Dopóki nie zapłaci to nie wysyłaj. Chyba że udostępnileś zakup przez pobranie.

oznacz moderatorów
kanwar
#7 Wielbiciel#

To byla platnosc wysylka emailowa (przedplata) wiec no zawsze mialem srodki w ciagu max 1 minuty ale tak pomyslalem ze napisze tutaj bo jest wsumie niedziela to moze jakos inaczej to dziala sprzedaz w niedziele ale no np w sobote normalnie wplaty byly, tylko wyplaty sa w dni robocze

oznacz moderatorów
eightbitclone2
#13 Ambasador#

Mbank z wczoraj na dzisiaj w nocy  miał przerwę serwisową i nie realizowali płatności.  Może po prostu płatność nie przeszła.

 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kanwar, zamówienie nie zostało opłacone przez kupującego. Nie wysyłaj przesyłki, dopóki nie znajdziesz środków za zakup w zakładce podanej przez @Client:44052296

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
kanwar
#7 Wielbiciel#

Dziekuje bardzo, a wiesz moze jak moge wystapic do allegro o zwrot oplaty sprzedazy? Jaki temat w sekcji pomocy mam wybrac. Bo chcialbym zanulowac te zamowienie bo wiem ze on nic nie wplaci tylko mi wmawia ze robil niby przelew ze cos tam i tylko marnuje czas.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kanwar, co do zasady opłata za sprzedaż na Allegro Lokalnie jest bezzwrotna. Nie masz możliwości anulowania zamówienia, natomiast jeśli kupujący nie opłaci go w terminie 5 dni, uznajemy, że do sprzedaży nie doszło i automatycznie wznawiamy Twoje ogłoszenie.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Chwila cos tu z tą opłatą bezwrotną nie gra. Widzę mały błąd w tym co napisałaś, a mianowicie na allegro lokalnym przy braku wpłaty żadna prowizja nie powinna być pobrana. Prowizja jest pobierana tam dopiero w momencie wpłaty. Jeśli to rzeczywiście allegro lokalne, a nie normalne i do wpłaty nie doszło, a prowizja została pobrana to jest to błąd. Chyba że to było normalne allegro to wtedy może żądać zwrotu. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Może kupujący zapłacił przelewem tradycyjnym.

Obecnie w MBank jest przerwa techniczna.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kaliszaneczka-x, z tego, co widzę, do tego zamówienia naliczyliśmy jedynie opłatę za promowanie w wysokości 1 zł. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
kanwar
#7 Wielbiciel#

No i oczywiscie ten kupujacy wmawia mi ze nie ma potwierdzenia u niego w banku a sie pytalem jaki ma bank i mowi ze mBank a sam jestem w mbanku i wiem ze pokazuja sie wyciagi, z reszta w kazdym banku tak jest. Dlatego zalezy mi zanulowac te zamowienie i nie marnowac sobie czasu

oznacz moderatorów