anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam One Box 50 m od miejsca zamieszkania, ale w 99% przypadków nie mam możliwości ...

byrdman
#8 Zapaleniec#

Mam One Box 50 m od miejsca zamieszkania, ale w 99% przypadków nie mam możliwości zamawiania przesyłek od sprzedających DO tego One Boxu, ani też nadawania moich przesyłek DO kupujących poprzez ten BOX.

O co tu chodzi?!?
Jestem zażenowany takim "rozwiązaniem" , w którego praktycznie nie można korzystać!!!

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

A nie ma tej metody w ofertach czy nie d się wybrać tego Allegro BOX.

oznacz moderatorów

byrdwoman
#8 Zapaleniec#

NIe, nie ma takiej możliwości przy sprzedaży.
A przy kupowaniu pojawia się ona bardzo rzadko!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@byrdman Cześć. 🙂 Ten automat działa, nie był ostatnio naprawiany ani wyłączony. Jeśli nie widziałeś go podczas zamawiania, to być może był chwilowo przepełniony, ale teraz ten problem nie powinien występować. 

Jeśli chodzi o nadawanie paczek — masz konto zwykłe. Nadawanie paczek w Allegro One Boxach jest obecnie możliwe wyłącznie w przypadku kont firmowych. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Podaj adres/,numer tego box i poproś o kontakt @OneBox

oznacz moderatorów

byrdwoman
#8 Zapaleniec#
One Box by Allegro AL287KR1 To jest ten One Box
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Bo to tak kijowa forma dostawy ze sprzedawcy nie chca z niej korzystac. Kurier nie odbiera paczek o czasie paczki wyparowuja sa uszkadzane nie dojezdzaja na czas etc 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@az1rael @byrdman jedynym sposobem żebym na dziś udostępnił jako sprzedawca Allegro One Box to dopisanie tej przesyłki przez allegro na siłę 🙂 bo sam tego nie zrobię nawet kosztem smarta, usługa nie dopracowana, w Szczecinie brak zielonych pudełek i nie planują stawiać, dziwna sytuacja 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Uokik i walenie przez łeb na siłę za działanie monopolisty wpakowującego na chama swoją usługę

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@az1rael spokojnie na razie ogarniam z UOKiK regulamin - wykorzystanie zdjęć i opisów oraz błędne komentarze w produktach oraz podmienianie tytułów i wprowadzanie konsumentów w błąd, zanim przyjdzie trzeci kwartał wezmę się za działania wymuszające swoje wysyłki aby mieć smarta 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Tzn na razie napisales obszerny elaborat pt co mi te dziady tutaj za maniane odwalaja? Czy juz jestes na etapie odpowiedzi i dodatkowych ustalen z uokikiem?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@az1rael co do pierwszego zgłoszenia bo było pierw wysłane mam taką odpowiedź 🙂

Dziękujemy za kontakt z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Informujemy, że Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, prowadzi obecnie postępowanie wyjaśniające, mające na celu wstępne ustalenie, czy w związku z zasadami współpracy Allegro.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu z użytkownikami (sprzedającymi) w zakresie świadczenia usług pośrednictwa internetowego, na platformie handlu elektronicznego działającej pod domeną Allegro.pl, mogło dojść do naruszenia przepisów ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, uzasadniającego wszczęcie postępowania antymonopolowego, w tym ustalenie, czy sprawa ma charakter antymonopolowy. Przekazane informacje stanowią cenny sygnał i mogą zostać wykorzystane na potrzeby przedmiotowego postępowania wyjaśniającego.

________
Κώστας
oznacz moderatorów