anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mam pieniedzy ns moim koncie bankowym gdzie sa pieniadze ???

ELA0077qq
#8 Zapaleniec#

Witam

sprzedałam na allegro lokalne przedmiot i pani wpłaciła , dostałam wuadomość od allegro ze pienuadze pani zaplaciła a ja nie mam tych pieniedzy, jestem alegrowiczem od 2 lat , cały czas kupuje , przychodza do mnie zwroty z tranzakcji , A dlaczego teraz nie mam pieniędzy na koncie ???

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ELA0077qq
#8 Zapaleniec#

Ale mi zawsze bezpośrednio allegro przesyłało na moje konto 

oznacz moderatorów

ELA0077qq
#8 Zapaleniec#

Przecież już raz opłacałam rachunek za sprzedany przedmiot 2 miesiace temy , 

pi co co znowu mam przelewać ta złotówke ja już to robiłam wcześniej

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nigdy Allegro nie przysyłało bezpośrednio na konto, trzeba wypłacić jednorazowo lub ustawić wypłaty automatyczne. Co innego opłacanie rachunku za sprzedany przedmiot, a co innego wypłata pieniędzy za sprzedaż na swoje konto. Nie wypłacisz, nie będzie pieniędzy.

oznacz moderatorów

ELA0077qq
#8 Zapaleniec#

nie mogę wypłacić pieniędzy na moje konto, to jakiś absurd

oznacz moderatorów

ELA0077qq
#8 Zapaleniec#

wysłałam ta 1 zł na moje konto bankowe , odesłałam je na konto payU, i nic, 

Pani zapłaciła za przedmiot, pieniędzy nie mogę na swoje konto przelać, pani nie ma przedmiotu za który zapłaciła, a ja nie mam pieniędzy, bo pieniądze  utknęły w allegro 

no porażka !!!!!!!

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

sealed a, myślałaś ,że sprzedaż na allegro to bułka z masłem ? Wszystko zgodne z regulaminem który zaakceptowałaś .tongue-out

oznacz moderatorów

adamgwch
#8 Zapaleniec#

Potrzymają Twoją i innych kasę w ten sposób na własnych rachunkach bankowych , zarobią na tym to i może oddadzą. Ja już rozmawiałem o tym z prawnikiem i się zdziwił że to nie kupujący który oddał już pieniądze a Allegro przetrzymuje kasę.

oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

Tylko, ze wlasnie dzieki tego typu rozwiazaniom sprzedajacy otrzymujac w czasie rzeczywistym pieniadze, a Allegro moze z automatu kontrolowac przebieg sprzedazy oraz jednoczesnie zwiekszyc szybkosc realizacji.

Wyboraz sobie, ze sprzedajesz kilkaste rzeczy dziennie i musisz wchodzic min. dwa razy dziennie, sprawdzac kto wplacil, szukac potem wsrod kupujacych itp itd. 

Przy dzisiejszych oprocentowaniu depozytow w wysokosci 0,x (a niebawem i na minusie) Allegro na tym kompletnie nic nie zarabia. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@accadia Pamiętaj że allegro to firma, która obraca milionami, a takie mają w bankach specjalne warunki, nie to co małe żuczki.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ELA0077qq Dużo krzyczysz, a mało robisz. Jeśli wypłaty masz nieaktywne, robisz przelew ze swojego konta na wskazany rachunek i czekasz na weryfikację. Trwa to około 3 dni, ale dane konta bankowego (imię, nazwisko, adres) muszą być takie same, jak dane konta Allegro. Zawsze lepiej to zrobić wcześniej, przed sprzedażą, zanim pojawią się pieniądze do wypłaty. Gdy masz już wpłatę kupującego w Allegro Finanse, masz obowiązek wysłać przedmiot. Kupującego nie interesują Twoje problemy z wypłatą.

oznacz moderatorów

ELA0077qq
#8 Zapaleniec#

Absolutnue nicnie zamierzam wysyłać ja kupującemu przedstawiłam sytuacje i allegro niech sie tłumaczy z przetrzymywania pieniędzy cudzych, weryfikacja 3 dni ?? Po te czasy no szok

zwłaszcza ze pieniadze były juz przekazywane ze zwrotow na moje isobiste konto bankowe

a nich sie tłumaczą że blokują ludzim pieniądze przecież to podchodzi pod paragraf

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@ELA0077qq Ela, dążysz uparcie do tego, by Ci zawiesili konto. I tak się stanie, jak nie wyślesz przedmiotu kupującemu. Jego figę obchodząTwoje problemy, które masz na własne zyczenie. Przy rejestracji konta czytałaś chyba regulamin? Każdym logowaniem potwierdzasz jego znajomość.

P.s. Pieniądze, które masz na Allegro Finanse, nie zginą i nie przepadną. Wypłacisz je, jak dopełnisz formalności.

Ula

Ula
oznacz moderatorów