anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wybrać właściwego punktu nadania allegro one box

fuga_fusik
#7 Wielbiciel#

Witam, nie mogę wybrać własciwego punktu nadania allegro one box. Przy wyborze rozmiaru paczki z automatu ustawia mi punkt oddalony o 30km. Jak to zmienić żeby wybrać punkt w moim mieście?

Używane lalki Barbie | Dębica | Kup teraz na Allegro Lokalnie

Lalka Raven niekompletna | Dębica | Kup teraz na Allegro Lokalnie

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@fuga_fusik przesyłki Allegro One Box można nadać tylko w automacie paczkowym Allegro, z tego co widzę, to w Twoim mieście takiego automatu nie ma (możesz to sprawdzić tutaj).
Najbliższy będzie w Tarnowie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

fuga_fusik
#7 Wielbiciel#

Do Tarnowa mam 30km. Jak można zmienić sposób wysyłki na jakiś normalny z Dębicy? Zawsze wysyłałam w Dębicy w punkcie pakersi na Rzemieślniczej i wszystko działało. Proszę o pomoc.

Wygląda na to że jednak jest tu jakiś punkt. DlacZego nie mogę go wybrać?
Allegro One Punkt, Pakersi, A005527, ul. Księdza Nosala 10, 39-200 Dębica
oznacz moderatorów

fuga_fusik
#7 Wielbiciel#

Jeśli nie mogę wysłać z Dębicy w jaki sposób zmienić sposób dostawy na taki z mojego miasta?

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@fuga_fusik to, co podałaś to Allegro One Punkt, a tę przesyłkę możesz nadać tylko w Allegro One Box. Powinnaś usunąć tę metodę dostawy z ofert. 
W tej sytuacji możesz albo nadać przesyłkę na własny koszt poza Allegro, albo skontaktować się z kupującym, zwrócić wpłatę, wystawić ofertę ponownie, aby Kupujący mógł wybrać inną metodę dostawy, albo pojechać do najbliższego One Boxa.
Nadanie przesyłki w punkcie nie będzie możliwe. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów