anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Obciązyli mnie Państwo ( Allegro ) kwotą Prowizjii od sprzedazy

Client:77614801
#1 Nowicjusz#

Witam Bardzo prosze o Pomoc Ponieważ Obciązyli mnie Państwo ( Allegro ) kwotą Prowizjii od sprzedazy rzeczy ktorej nie sprzedałam do dnia dzisiejszego . oraz widnieje ona na moim koncie . ( https://allegrolokalnie.pl/oferta/mazda-cx9-1620r-25t-pas-przod-chlodnice-komplet ) Byla to opcja z odbiorem osobistym lub wysyłka po przedpłacie kupujący poprosił mnie o zrobienie opcjii kup teraz na która sie zgodziłam i automatycznie wyskoczyło to jako towar sprzedany, kupujący prosił o tą opcje okolo dwa tygodnie wczesniej nim ja ją zobaczyłam i sie na nią zgodziłam . ponieważ nie wchodze na allegro zbyt czesto ! .po tym napisałam do kupującego aby skontaktował sie zemną pod numerem telefonu jesli chce to kupić, lecz nigdy nie doszło do kontaktu . widze ze pieniacze tez nie zostały zapłacone na konto do Allegro, ani na zadne moje osobiste zresztą nigdzie nie podawałam konta do wpłat ! Dnia 31 sie 2022, o godzinie 16:59 zostałam obciążona Prowizją -742,60 zł za cos co nie sprzedałam a PAnstwo chcą odemnie pieniadze i zablokowali widze moje konto . Bardzo Prosze o kontakt z Kupującym Bo ja nie moge nawiązać z nim kontaktu . Napisałam Też do kupującego wiadomość aby skontaktował sie z Panstwem . Treść tej wiadomości załączam poniżej : Prosze o kontakt z Allegor ponieważ Prosił Pan o opcje kup teraz na którą ja sie zgodziłam lecz nigdy nie Było kontaktu z Pana Strony A Allegro obciazyło mnie prowizją od rzeczy której nie sprzedałem 800 złotych . Bardzo Prosze o Kontakt zemną lub z Allegro . Dostałam na Adres domowy wezwanie ugodowe do zapłaty lecz nie poczuwam sie w żadnym stopniu do zapłaty czegokolwiek kiedy nie sprzedałam towaru . a Państwo chcecie odemnie pieniądze . Jednoczesnie informuje ze moze iść to odrazu na droge sądową poniewaz ja napewno nie zapłacę tak wielkiej dla mnie kwoty za nic . Proszę o pomoc i wyrozumiałość . Pozdrawiam Barbara

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:77614801, widzę, że napisałaś do nas kilka wiadomości mejlowych o tej samej treści. Proszę Cię o cierpliwość - nie zakładaj nowych wątków w tej sprawie, ponieważ nie przyspieszy to jej rozwiązania. Wkrótce powinnaś otrzymać odpowiedź. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów