anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

oferty odnawiaja się automatycznie po zakupie - a powinny się zakończyć

rudybart
#10 Popularyzator#

proszę o sprawdzenie i ewentualnie skorygowanie działania systemu.
Wystawiam używane książki po 1 sztuce na aukcji, ponieważ sprzedaje jako osoba prywatna - korzystam z możliwości sprzedaży w ramach działalności nierejestrowanej - nie mogę ustawić aby oferta była aktywna bez limitu czasowego zaznaczyłem opcję odnawiania aby niesprzedane książki były nadal widoczne dla kupujących.
Korzystam z następującej opcji, zaznaczam poniższe pola wyboru:

plik001.jpg
Automatyczne wznawianie oferty (opcjonalnie)
Po zakończeniu czasu trwania wznowimy Twoją ofertę z pełnym zestawem przedmiotów.

Byłem pewien że to nie zadziała po sprzedaży bo powyżej wyraźnie napisane jest  "Po zakończeniu czasu trwania wznowimy Twoją ofertę" a nie "po zakończeniu i zakupie przedmiotu ...."
Czy możliwe jest tak ustawienie odnawiania aby po zakupie wszystkich przedmiotów z oferty nie była ona odnawiana?
pozdrawiam
Bartek

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że działa na AL automatyczne jak tego nie wyłączysz ,.https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-ogloszen-na-allegro-lokalnie/jak-wystawic-ogl...

oznacz moderatorów

rudybart
#10 Popularyzator#

moje pytanie dotyczy allegro a nie allegro lokalnie
przeniosłem już pytanie na forum allegro- mój błąd choć nie wiem skąd wzięło się to że po wpisaniu tematu automatycznie został zakwalifikowany do forum allegro lokalnie

oznacz moderatorów