anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Połączenie 2 przesyłek do jednego kupującego po użyciu 2x kup teraz

jkropka10
#8 Zapaleniec#

Cześć,

w skrócie, pierwsze dwie oferty wystawiane na allegro lokalnie, kupujący poprosił o dodanie opcji kup teraz, najpierw dla jednego przedmiotu, który następnego dnia kupił wraz z przesyłką InPost i po zakupie o podobną opcję dla drugiego. 

Stwierdziłem, ze bez sensu, żeby płacił za dwie przesyłki, więc drugą wystawiłem z przesyłką za 0, i ta sama osoba dokonała zakupu. Czy jest teraz jakaś opcja, żeby połączyć obie przesyłki? Kupujący jest jeden, dane do wysyłki te same. W zakładce "zamówienia od kupujących" mam opcję przygotowania przesyłki dla obu ofert i za obie muszę zapłacić, a zakładam, że jeśli przygotuję, opłacę i wyślę jedną paczkę (z dwoma przedmiotami), to Allegro drugą transakcję uzna za oszustwo i niezrealizowaną przeze mnie. 

Z góry dziękuję za dobre rady.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

@jkropka10 Dobra rada, jak nic nie pisze i nie prosi kupujący wyślij dwiema, za chwilę dostaniesz maila albo (oby nie) dyskusję że dotarł jeden przedmiot.

oznacz moderatorów

jkropka10
#8 Zapaleniec#

Niby uwaga słuszna, aczkolwiek opłacił jedną przesyłkę, więc drugą musiałbym sam zasponsorować 🙂 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A  jak było w ofercie? twoja decyzja i zgodna na wysłanie w jednej, jest to zgodne z regulaminem Allegro.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@jkropka10

Nie połączysz, wyślij dwa przedmioty jedną paczką. Allegro niczego nie uzna za oszustwo, jeżeli kupujący nie zgłosi problemu. Porozum się z z nim, zrób sobie dokumentację z pakowania (zdjęcia, film) i wyślij.

 

oznacz moderatorów