anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po usunięciu licytacji, najwyższa oferta przechodzi na wygraną.

Yoda_255
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

Wystawiłem produkt na Allegro Lokalnie jako licytację. 
Do zakończenia licytacji pozostało kilkanaście godzin. Chciałem ją zakończyć gdyż produkt okazał się być niesprawny. Po zakończeniu licytacji osoba która podbiła najwyżej w ofercie dostała powiadomienie, że wygrała aukcję. Zapłaciła. Obie strony nie mogą dojść do porozumienia. Chciałem zwrócić środki na konto kupującego, ale ten zarzuca mi, że skoro wygrał aukcję to chce produkt a nie środki. 

Przypominam raz jeszcze, zakończyłem licytację manualnie kilkanaście godzin przed zakończeniem automatycznym.

 

Proszę o pomoc

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Na Lokalnie tak jest. Zakończenie aukcji przed czasem powoduje, że wygrywa ją osoba najwyżej licytująca - trzeba czytać regulaminy 🙂

Tam nie da się odwołać oferty w licytacji.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Yoda_255 niestety zależy na jakiego kupującego trafiłeś , jeden zrozumie , a drugi narobi problemów . W najgorzym dla ciebie scenariuszu sprawa może się oprzeć o sąd i niestety kupujący jest na wygranej pozycji .

oznacz moderatorów

Yoda_255
#7 Wielbiciel#

Chcę zwrócić środki kupującemu, a ten odmawia.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Jeśli tak stawia sprawę wyślij uszkodzony , następnie przyjmij reklamację i zwrócisz wówczas środki . Według mnie to jedyne rozsądne wyjscie z tej sytuacji , wygląda ,że klient mocno

u .....dliwy i może narobić bigosu .

oznacz moderatorów