anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po zgłoszeniu na Alllegro czy jeszcze zgłościc na Policje oraz wysłac wezwanie do zapłaty 30tys zł

Nikifor67
#9 Pomysłodawca#

Wystawiłem telewizor 24 cale uzywany na aukcji w allegro lokalnie od 1zł , po godzinie jakis kupujący celeowo podbił cene do 30tys zł , od razu przerwałem aukcję bo to jest absurd i zgłosiłem na Allegro.

Prawdopodobnie niedouczony kupujacy myslał że Allegro z automatu doliczy mi prowizje 1200zł i bede w ten sposób ugotowany.  Zapomniał tylko że na Allegro Lokalnie jest odstępstwo od reguły i prowizja nalicza sie dopiero jak kupujacy fizycznie dokona wpłaty. Ale prewencyjnie zgłosiłem sprawe na allegro a ku przestrodze mogę podać jego NICK byc moze nie jeden którym sie posługuje i w ten sposób obala ludziom rozpoczete aukcje. Mysłalem ze Allegro lepiej chroni sprzedających, kiedys kupujacemu mozna było wpisac negatyw komentarz, dzisiaj na niekorzyść całej społecznosci nie można naznaczyć ku przestrodze dla innych..

 
 
oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kostas11
#21 Demiurg#

@Nikifor67 zapomnij na lokalnie do umowy dochodzi w momencie zapłaty 🙂 jedyne co można zgłosić żartownisia allegro zablokuje albo i nie, po 5 dniach jak nie opłaci aukcja wznowi się sama 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów