anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pole "Więcej informacji", a zgodność towaru z opisem

MAMY ROZWIĄZANIE!
onyxtk
#7 Wielbiciel#

W momencie wystawiania aukcji, po wpisaniu tytułu gry planszowej, pojawiła się możliwość uzupełnienia danych w polu "Więcej informacji" na podstawie bazy danych allegro. Zaznaczyłem to pole nie zdając sobie sprawy, że opis ten wymienia dodatkowe rozszerzenia do gry, których nie obejmuje aukcja. Tytuł aukcji, opis i zdjęcia jasno wskazują co jest jej przedmiotem, jednak otrzymałem dziś zapytanie czy w skład zestawu wchodzą też dodatki wymienione w polu "Więcej informacji". Niestety nie mam już możliwości dokonać zmiany w opisie, gdyż pojawiła się oferta.

Proszę o informację czy w takim wypadku towar jest niezgodny z opisem. A jeśli tak to co w tej sytuacji zrobić. Najchętniej skontaktowałbym się z osobą licytującą już teraz i dokonał zmiany w opisie, jednak nie widzę takich opcji na allegro lokalnie. Warto skontaktować się w tej sprawie z supportem?

Aukcja do wglądu: https://allegrolokalnie.pl/oferta/magiczny-miecz-grod-labirynt-magow-xbt

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@onyxtk Cześć. Możesz zakończyć licytację i wtedy wygra osoba, która zalicytowała najwyższą kwotę. Wtedy powinieneś skontaktować się z kupującym i wyjaśnić sprawę. Jeśli kupujący nie zapłaci, to po 5 dniach będzie można uznać transakcję za niebyłą.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów