anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z licytującym.

magdaperelka
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry.Mam problem z licytującym na mojej aukcji.

Wystawiłam doładowanie subskrypcji PS rok od 100 zł

Ktoś zalicytował i dał 1001 zł co jest nie adekwatną ceną do towaru.

Co mam teraz zrobić,żeby nie płacić prowizji od tak dużej kwoty.

Czy zgłosić do allegro taką sytuację.

Podejrzewam że to jakiś żart

https://allegrolokalnie.pl/oferta/subskrypcja-ps-rok

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@magdaperelka Na lokalnie, tak bedzie - pewnie inny sprzedający o samo, albo ktoś się bawi. Masz "zblokowaną" aukcję potem na 5 dni od chwili zakończenia ( tyle ma na zapłate)

Wystawiaj tutaj ( ale inne prowizje) :Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.jpeg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@magdaperelka Nic nie musisz robić. Na Lokalnie nie ma obowiązku zapłaty i ten kujący nie zapłaci, a jeśli nie zapłaci, prowizja nie zostanie naliczona - zgodnie z regulaminem. Licytacja po braku wpłaty w ciągu pięciu dni odnowi się automatycznie z ceną wywoławczą. Przeczytaj regulamin Allegro Lokalnie.

Ktoś próbuje tym sposobem zablokować Ci licytację, to powszechne na Allegro Lokalnie.

oznacz moderatorów

magdaperelka
#9 Pomysłodawca#

Czyli rozumiem że mogę zakończyć te aukcje,nawet teraz i nic się nie stanie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@magdaperelka na Allegro Lokalnie nie ma możliwości zakończenia licytacji z odwołaniem ofert. Jeżeli zakończysz licytację przed czasem, to automatycznie wygra najwyższa oferta, czyli w Twoim przypadku w tej chwili osoba, która licytowała z taką kwotą wygrała.
Kupujący ma 5 dni na zapłacanie, a jeśli tego nie zrobi to oferta wznowi się automatycznie. Opłatę za obsługę transakcji (prowizję) pobierzemy jeżeli kupujący dokona wpłaty lub wypełni formularz dostawy (w przypadku przesyłki za pobraniem lub odbioru osobistego). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów