anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produktu z AL nie da się odnaleźć na allegro po części nazwy, być może tylko jak jest przekierowanie

Piotrek_Wroclaw
#7 Wielbiciel#

Wystawiłem na allegro lokalnie efekt gitarowy "June 60". Przy okazji aktualizacji stanu kupiłem promowanie w promo za 50 groszy, ponieważ pamiętałem, że na allegro było słabo z widocznością.Jednakże nadal w ogóle nie da się efektu odnaleźć po podstawowej nazwie, czyli wpisując "June 60". Nie ma też na liście "Porównania ofert".

Jest w wynikach wyszukiwania jedynie jak dodam jeszcze markę "TC Electronic June 60", wtedy się wyświetla. W opisie produktu jest również podany kod produktu.

Zauważyłem, zarówno na allegro jak i lokalnie wpisanie "June 60" powoduje wyszukanie "Juno 60" z opcją pominięcia "poprawki", tak aby naprawdę wyszukało "June 60". W przypadku gdy wyszukamy "June 60" wyświetlają się oferty z allegro, moja oferta jest pominięta. Na allegro lokalnie na hasło "June 60" jest odnajdywana moja oferta.

Wstawiłem tu screenshoty, poprzycinałem je bo były bardzo długie:

033-Juno 60 - Niska cena na Allegro.png034-June 60 - Niska cena na Allegro.pl.png035-TC Electronic June-60 Chorus -efekt gitarowy SKLEP - porównaj ceny - Allegro.pl.png

036-Juno 60 - Allegro Lokalnie.png037-June 60 - Allegro Lokalnie.png039-Tc Electronic June 60 - Niska cena na Allegro.pl.png

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

"TC Electronic June 60" wpisujesz całość i jest ale że Ty masz na AL to będzie na końcu, najpierw promowe itd...

LEW433_0-1713011359747.png

 

oznacz moderatorów

Piotrek_Wroclaw
#7 Wielbiciel#

Tak jak ja chcę to znaleźć to oczywiście, ale jak ma to znaleźć potencjalny kupujący jak wpisze samo "june 60"? Ja ten efekt kupiłem na allegro i raczej nie wpisywałem nazwy z firmą. Wpisanie samego "june 60" wyświetla produkty z allegro, ale wynik z AL jest pominięty, a zdaje się że na końcu chociaż powinien być?

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Piotrek_Wroclaw Cześć, oferta jest widoczna: 

ko_alka_0-1713011534704.png

 

Rzecz w tym, że zamiast "June 60" wyszukujesz "Juno 60". Kliknij w podświetlony napis "June 60" przy przekierowaniu (tam, gdzie zaznaczyłam to strzałką): 

ko_alka_1-1713011609643.png

oznacz moderatorów

Piotrek_Wroclaw
#7 Wielbiciel#

 

Dziękuje za odpowiedź pani Aleksandro, na pewno dobrze wpisałem - allegro tak przekierowuje:

Link oryginalny po kliknięciu szukaj dla frazy "june 60":
https://allegro.pl/listing?string=juno%2060&prevPhrase=june%2060&fallback=dym&strategy=NO_FALLBACK

Jest natychmiast zamieniany JavaScriptem do:
https://allegro.pl/listing?string=juno%2060&strategy=NO_FALLBACK

I wtedy się wyświetla w polu wyszukiwania "Juno 60".

Spróbowałem z innego komputera, z zupełnie innej sieci i faktycznie oferta jest widoczna. Natomiast z mojego komputera tej oferty nie widać. Również w Chrome incognito ani Firefoxie. Być może jest to rzadko występujący błąd, który ujawnia się przy spełnieniu specyficznych warunków.

oznacz moderatorów