anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja 0 prowizji lokalnie

RAF81
#8 Zapaleniec#

Witam, czy jeżeli wystawiłem aukcje lokalnie, sprzedaż, a zapomniałem przedtem aktywować promocji, a włączyłem ja przed chwilą, to czy zadziała ??? czy musiałbym zdjąć aukcje i na nowo wystawić ??? bo kurczaki zapomniałem kliknąć promocje. Aukcja trwa jeszcze 5 dni.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

@RAF81 Nie zadziała. Najpierw trzeba aktywować promocję, a później wystawiać towar.

oznacz moderatorów

RAF81
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuje za szybką odpowiedź.

oznacz moderatorów

RAF81
#8 Zapaleniec#

Czy jeżeli jedna osoba zalicytowała i zamknę aukcje, by wystawić ponownie, będą jakieś konsekwencje z tego ? coś do zapłaty czy jak ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@RAF81 tak wygra najwyższa i jak klient zapłaci to będą opłaty za transakcję 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@RAF81 Najlepiej skontaktuj się z licytującym i poproś, aby nie płacił po zamknięciu oferty. Inaczej Allegro naliczy opłaty. Powiedz mu, że za chwilę wystawisz aukcję ponownie i będzie mógł licytować. Gdy już ją wystawisz uważaj, bo ta pierwsza, zakończona bez zapłaty, wznowi Ci się automatycznie po pięciu dniach. Gdy się wznowi, zakończ ją przed złożeniem pierwszej oferty, bo będziesz miał dwie identyczne aukcje.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Coś się znowu psuje Gadane. Nie ma powiadomień o nowych postach, nie za każdym razem dzwoni dzwonek.

oznacz moderatorów

RAF81
#8 Zapaleniec#

Problem jest taki, że jeżeli teraz zamknę, a licytuje jedna osoba, a dopiero co wstawiłem na licytację, to jeżeli ta osoba się uprze, wygrałam, koniec proszę mi wysłać towar, to trochę będę w ciemnej 🙂

Wiesz jak jest, powie że się zgadza i poczeka na wystawienie, a co do czego po fakcie, ryzyko większe niż ta prowizja ;] Towar za ponad 3 tyś zł, nie 300zł 😉 więc prowizja to już blisko 200zł ;]

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@RAF81  warto regulamin przeczytać co by się potem nie rozczarować 🙂

Promocja skierowana jest dla Allegrowiczów, którzy do 15 listopada 2020 roku nie wystawili nic na Allegro Lokalnie.

Aby skorzystać z promocji, w czasie jej trwania:

1. Kliknij [Aktywuj] w Centrum Zniżek

2. Wystaw na Allegro Lokalnie nowe ogłoszenie: z kup teraz lub z licytacją.

3. Sprzedaj przedmiot, a opłata za transakcję wyniesie 0 zł. 

Promocja trwa od 19 listopada 2020 do 23 grudnia 2020 roku.

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-sprzedaj-na-allegro-lokalnie-i-zgarnij-gotowke-na-p...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RAF81
#8 Zapaleniec#

Kurde trochę szkoda, bo na dzień dobry to 200zł prowizji ;/// ehhh no szkoda trudno.

oznacz moderatorów