anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

promocja 0 zł za wystawianie i sprzedaż - jak jest ze sprzedażą?

klaapton1
#7 Wielbiciel#

Aktywowałam promocę '0 zł za wystawianie i sprzedaż' i wystawiłam przedmiot pod licytację na Allegro Lokalnie, ale trochę nie rozumiem tematu, bo miało być zero prowizji za wystawienie i sprzedaż, a z prawej stronie przy opcji 'altywuj ogłoszenie' było napisane, że zostanie pobrana prowizja 10% od sprzedanego przedmiotu. To jak to w końcu jest?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pinsplash
#21 Demiurg#

@klaapton1Promocja 0 PLN dotyczyła Allegro czy Allegro Lokalnie? I jesteś pewien że to jest opis 10% prowizji?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

klaapton1
#7 Wielbiciel#

klaapton1_0-1580217032025.png

 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@klaapton1Ok, to jest ALLEGRO , a wystawiłeś na Allegro Lokalnie?? To dwa różne byty...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

klaapton1
#7 Wielbiciel#

Tak, Allegro Lokalnie.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

No to już wiesz. A tak na marginesie - korzystanie z Allegro Lokalnie to taki trochę hardcore. Ja toto omijam szerokim łukiem..

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

klaapton1
#7 Wielbiciel#

Okej, ale nie rozumiem. Promocja była na koncie zwykłego Allegro, ale w treści jest napisane: "Zacznij sprzedawać na Allegro Lokalnie bez opłat. Promocją objęte są ogłoszenia kup teraz oraz licytacje, które wystawisz w czasie trwania promocji.” więc nie rozumiem dlaczego mają mi naliczyć opłatę tak czy siak?

Dlaczego hardcore? Szczerze to gdyby nie ten monit o promocji, to nawet nie wiedziałabym o istnieniu A.L...

oznacz moderatorów