anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rezygnacja ze sprzedaży produktu po zakończonej licytacji ,wysyłka za pobraniem.

arturpasz
#1 Nowicjusz#

Witam czy jako Sprzedający mogę zrezygnować ze sprzedaży produktu (rzeźba) po zakończonej licytacji, wysyłka za pobraniem, cena startowa od 1zł, cena jaką osiągneła rzeźba na licytacji jest zbyt niska ,czy mogę zrezygnować ze sprzedaży ,co mogę zrobić

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Została zawarta umowa, kupujący może się domagać wydania rzeczy. Jeśli odmówisz, kupujący może wystąpić na drogę sądową.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

arturpasz wystawiając licytację masz możliwość ustalenia ceny minimalnej , jeśli źle trafiłeś ........kłopoty sealed

oznacz moderatorów

arturpasz
#1 Nowicjusz#

Mimo że jest to wysyłka za pobraniem , nie mogę zrezygnować ze sprzedaży

oznacz moderatorów

arturpasz
#1 Nowicjusz#

Nikt nie poniósł żadnych strat, oprócz sprzedającego który musi zapłacić allegro za wystawienie na aukcje, jakieś kulawe to prawo

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

arturpasz postaw się w sytuacji w jakiej postawiłeś kupującego . Potrzebuje produkt , płaci tyle ile akceptujesz , wybiera rodzaj  przesyłki jaką oferujesz ..........nie otrzymuje towaru yell

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@arturpasz Na przyszłość radzę jeśli chcesz wystawiać w licytacji to niech ona zaczyna się od kwoty która ciebie choć minimalnie zadowala tak ponosisz teraz frycowe ale każdy z nas miał takie potyczki .

oznacz moderatorów