anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałam jajecznicę i moździerz. Nie mam pieniędzy na koncie. Jak aktywować. Wpłaciłam 1.01 zl

Gino-Kino
#7 Wielbiciel#
  • Zrobiłam zdjęcie dowodu i adres zamieszkania. Gdzie to pokazać 
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@Gino-Kino 

W niektórych przypadkach do umożliwienia wypłaty środków potrzebna będzie jeszcze dodatkowa weryfikacja w PayU. Jeśli zajdzie taka potrzeba, firma poprosi Cię wtedy o uzupełnienie dodatkowych danych (imienia, nazwiska, obywatelstwa, adresu zamieszkania, numeru PESEL lub daty urodzenia, jeżeli nie nadano numeru PESEL) oraz dostarczenia skanu dokumentu tożsamości. Mail wysyłany jest przez PayU z adresu service@payu.com. Aby bezpiecznie wysłać kopię dokumentu postępuj zgodnie z instrukcjami wysłanymi w mejlu.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-aktywowac-usluge-payu-w-...


oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A zażądano od ciebie tych dodatkowych informacji?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gino-Kino sprzedałaś w dwóch ofertach i łączna kwota to 53,88 zł. Środki były na Twoim saldzie Allegro Finanse tutaj, ale ponieważ masz usatwione automatyczne wypłaty powyżej 20 złotych, zostały wypłacone na Twje konto bankowe podane w formularzu przy aktywowaniu wypłat. Poszukaj proszę tej wpłaty na koncie o numerze 58**********058 w okolicach
8 grudnia 2021 roku. 
Zdjęcie dowodu i adres zamieszkania nie są konieczne do aktywowania wypłat na koncie zwykłym.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów