anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem konto Steam na Allegro Lokalnie ale kupujący nie zapłacił,a dałem mu passy do konta.

Client:82123025
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem konto Steam na Pc ale kupujący nie zapłacił,jego konto zostało zawieszone.Jest jakaś możliwość skontaktowania się z tą osobą by zwróciła passy do konta.Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:82123025 Wysłałeś przed zapłatą! Nie będzie łatwo cokolwiek zrobić.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:82123025 Tak, możesz w tej sytuacji poprosić o pomoc Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=214387b5-397a-4941-9f72-7d844023040c&subjectId=a6835b66-a... Kupujący otrzyma odpowiedni komunikat.

oznacz moderatorów

Client:82123025
#7 Wielbiciel#

Próbuje odzyskać konto steam.Powinno się udać.Ale dzięki za podpowiedz.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:82123025 tak jak napisaliśmy w mailu, Kupujący otrzymał odpowiednie upomnienie, mam nadzieję, że pozwoli to szybko zakończyć sprawę i że otrzymasz zapłatę za sprzedane konto.

@DilerAllegro jak wiesz od 4 stycznia na Allegro (oraz na Allegro Lokalnie) nie można sprzedawać m.in. kont do gier, dlatego ofert, o których piszesz już nie ma na Allegro Lokalnie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DilerAllegro
#8 Zapaleniec#

Obecnie też u mnie wisi oferta z kontem i jest wyraźnie napisane najpierw kasa puźniej konto jak nie to nawet nie zawracaj gitary i tyle 2 osoby tylko napisały bo nie przeczytały że zrozumieniem najwyraźniej.

A ty możesz o koncie zapomnieć wspólczuje ale naiwności boli 

oznacz moderatorów

Client:82123025
#7 Wielbiciel#

Konto już odzyskałem, zawsze zostawiam sobie dwie furtki jakby ktoś mnie chciał oszukać.

oznacz moderatorów