anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż produktu na Allegro lokalnie, którego zapomniałam usunąć

joanna_piskowska
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

w kwietniu zostałam okradziona przez Allegro lokalnie. Miałam wystawione termoloki Babyliss, dostałam e-mail, ze zostały sprzedane, po czym ktos włamał mi się na konto bankowe i okradł z pieniędzy. Wydawało mi się, ze po tym incydencie usunęłam ten produkt, ponieważ uznałam, ze już nie chce w ten sposób sprzedawać po tej sytuacji. Dzis dostałam e-mail, ze ktos kupił ten produkt, wiec chyba jednak nie udało mi się go usunąć. Nie wiem. W każdym razie ja tego produktu nie posiadam już od dawna, wiec nie jestem w stanie zrealizować tej transakcji. Czy możecie jakos anulować ten zakup? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@joanna_piskowska, na Allegro Lokalnie nie ma możliwości anulowania zakupu. W takiej sytuacji skontaktuj się z kupującym i poinformuj go o tym, że nie możesz zrealizować zamówienia. To, jak zwrócić środki kupującemu na Allegro Lokalnie, przeczytasz tutaj. Ogłoszenie usuniesz poprzez tę zakładkę.

Zrzut ekranu 2022-07-21 o 09.49.12.png

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale tu jest trochę inaczej to opisane:

Jak zwrócić kupującemu wpłatę na Allegro Lokalnie

oznacz moderatorów

joanna_piskowska
#7 Wielbiciel#

Przepraszam, ale nie chce oddawać z moich prywatnych. Już wole żebyście mi zablokowali konto czy cokolwiek, już raz mi ukradli tu pieniądze i to bardzo dużo, wiec jestem nieufna 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Mogą nie tylko zablokować ale przyjdzie firma windykacyjna, więc jak masz środki na koncie tu: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji?sellerId=7167996#!/ są to środki kupującego i musisz zwrócić. Narobisz sobie problemów, skontaktuj się z kupującym i mu zwróć. Nie zakładaj kolejnych wątków, pisz w tym samym.

oznacz moderatorów