anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedaż qallegro lokalnie jak wygenerować etykiete

MAMY ROZWIĄZANIE!
Baaas993
#7 Wielbiciel#

Witam, sprzedałam przedmiot na allegro lokalnie z wysyłką inpost, nigdzie nie ma etykiety ani informacji o wysyłce, co zrobić?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

Informacja się pojawi jak kupujący zapłaci, ma na to5 dni, jeżeli nie zapłaci oferta się wznowi.

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Jak nie można wygenerować etykiety do paczkomatu tzn, ze jeszcze klient nie zapłacił. Jeśli zaś to był kurier to musisz wysłać samodzielnie, allegro nie da etykiety.

oznacz moderatorów
Baaas993
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź, chciałam dopytać bo w środkach do wypłaty mam tak jakby całą kwotę razem z kosztami dostawy, ale wysyłka w zamówieniu paczkomaty 24/7 InPost, czy to może oznaczać że sama mam to wysłać bez etykiety z allegro? Nie wiem co mam zrobić bo kupujący nie rozumie problemu

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

@Baaas993 Etykieta powinna być, jeśli zaznaczyłaś i kupujący wybrał opcję "Allegro Paczkomaty InPost" (pierwsza do zaznaczenia przy wystawianiu oferty). Jeśli była to opcja "Odbiór w punkcie: Paczkomaty 24/7 InPost - przedpłata" to niestety musisz nadać samodzielnie, najlepiej skorzystać z jakiegoś pośrednika t.j. sendit.pl, furgonetka.pl

oznacz moderatorów