anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób anulować transakcje i dokonać zwrotu pieniędzy kupującemu?

Kamyk841
#7 Wielbiciel#

witam

Chcę anulować transakcję i dokonać zwrotu wpłaconych środków kupującemu. W zamówieniach czy w sprzedaży zakończonej nie mam możliwości anulowania transakcji i zwrócenia środków. Bardzo proszę o pomoc w jaki sposób mogę to zrobić. Jeżeli wpłata została już przelana na moje konto a nie mam wystarczająco środków na koncie allegro muszę najpierw wpłacić te środki a dopiero później dokonać zwrotu? Ogłoszenie było lokalne, darmowe. Zależy mi na czasie.

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Na AL nie ma innej możliwości zwrotu jak wypłacenie na swoje konto:https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...  i zwrot na konto kupującego, zapytaj go o nr konta.

oznacz moderatorów

Kamyk841
#7 Wielbiciel#

a jeżeli ktoś nie chce mi podać numeru konta?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To mu wyjaśnij że nie ma innej możliwości, wyślij mu regulamin Allegro.

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

Poproś jego o anulowanie, jesli nie bedzie chciał tego zrobić napisz do Allegro poprzez pomoc kontakt: że masz taka sytuacje zwróc mu środki (wczesniej napisz do niego meile aby to zrobił jak masz konfliktowa sytuacje z nim , wykonaj kilka połaczeń telefonicznych abyś miał dowód kontaktu)my czasmi tak robimy jak są przesyłki pobraniowe dzwonimy wysyłamy meile anulujemy wtedy sami odrazy wysyłając prośbe o zwrot prowizji- ale w twoim przypadku jesli została dokonana płatnośc zwróć kase i wystąp o zwrot- powinno być ok

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na Allegro Lokalnie nie zwrócisz nadpłaty przez Allegro Finanse. Dlatego skontaktuj się z kupującym na czacie i poproś o numer rachunku do zwrotu. Tu: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wplaty-od-kupujacych-na-allegro-lokalnie/jak-sprawdzic-st...

oznacz moderatorów