anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłaty nieaktywne

prodisz
#2 Obserwator#

witam ,dlaczego mam Wypłaty nieaktywne  .Korzystam z PayU  spłacam raty wszystko z jednego konta

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@prodisz jak chcesz mieć aktywne wypłaty musisz przeprowadzić weryfikację konta. Poczytaj tutaj

oznacz moderatorów

prodisz
#2 Obserwator#

dziękuje za informacje, ale parę lat temu  temu sprzedawałem na allegro okazjonalnie  caly czas te same dane konto adres itd wiec nie rozumie tego ,a konto allegro mam od 18 lat

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@prodisz Cześć. 🙂 Na Allegro mamy dwóch operatorów płatności: PayU i Przelewy24. Twoje wypłaty są na koncie PayU, a Ty zleciłeś przelew weryfikacyjny do operatora Przelewy24. Zleć przelew do PayU tutaj: https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php?source=system (za pomocą przycisku "przejdź do banku"). Weryfikacja potrwa do 3 dni roboczych. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

prodisz
#2 Obserwator#

tez zrobiłem przelew na (1,01 zł) ,co się zmieniło , allegro ma mój numer konta płace raty PayU

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@prodisz Płatność ratalna PayU a aktywacja wypłat u tego operatora to dwie różne rzeczy.

Operator musi zweryfikować aktualność Twoich danych, PayU to instytucja finansowa i jest do tego zobligowana prawnie (wynika to z tej ustawy). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

prodisz
#2 Obserwator#

ok teraz rozumie dziękuje za pomoc

oznacz moderatorów