anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawiłam przedmiot za inną osobę i teraz mam zwracać wpłatę kupującemu?

Client:47184084
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry mam pytanie wystawiłam przedmiot osobie na moim allegro i ta osoba miała wysłać konsole kupującemu u nie wysłała.

A kupujący wysłał pieniądze na moje konto i allegro mu zwróciło.

I ta osoba to się ogłaszała na FB i dałam się oszukać.

Bo teraz z jakiej racji ja mam oddac allegro 1400 zł skoro ja tej konsoli nie miałam i niewiem co mam robić teraz

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:47184084 noo dobra ,, Bo teraz z jakiej racji ja mam oddać allegro 1400 zł ,, ??

Twoje konto to Twoje problemy , myśleć ... myśleć i jeszcze raz myśleć .

Teraz odpowiedź na Twoje pytanie ... też pytaniem - dlaczego klient ma ponieść stratę , dlaczego allegro czyli wszyscy użytkownicy portalu mają ponieść koszty Twojej bezmyślności ??

Zgłoś sprawę na policję to jedyna droga .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:47184084 Ty oddajesz Allegro a jak nie to i tak ściągną z Ciebie, a jak zostałaś oszukana to skarż oszusta>zgłoś go na Policję.

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@Client:47184084  "wystawiłam przedmiot osobie na moim allegro "

"I ta osoba to się ogłaszała na FB i dałam się oszukać."

Z całym szacunkiem ale czy nie zdziwilo Cie czemu ktoś daje takie ogłoszenie zamiast wystawiać samemu ???? Przecież to czuc na kilometr......... Od poczatku widać ze nikt nie miał zamiaru nic wysyłać.

Hmm zastanawiam sie nad ogłoszeniem że szukam osoby chętnej która weźmie dla mnie kredyt na swoje nazwisko . Jak myślicie znajde taką ?????

A tak na poważnie. Zgłosiłbym sprawe na policje z art 286KK

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Myślę, że jak dobrze zanęcisz ( czyt. zaproponujesz wysoki % od takiego kredytu ) to znajdziesz frajera, któremu wizja zysku odetnie myślenie 😉

oznacz moderatorów

Client:107370536
#12 Orędownik#

Dzień dobry, @Client:47184084.

Na tym forum codziennie pojawiają się sprzedawcy elektroniki, którym zablokowano sprzedaż, chociaż oni mają oferowany towar, zrobili sobie przy nim zdjęcia, zeskanowali swoje dowody osobiste, a nawet przesłali do Allegro faktury zakupu tych towarów. Ci ludzie nie mogą tu sprzedawać, bo ktoś w Allegro uznał, że oni towaru klientom nie wyślą. Ten sam pracownik Allegro pozwolił Ci sprzedawać towar, którego nie masz i nigdy nie miałaś. Uważam, że to ta osoba powinna teraz wyciągnąć 1400 zł ze swojej kieszeni i spłacić Twój dług.

oznacz moderatorów