anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wystawienie normalnej licytacji zamiast allegrolokalnie

dm15
#8 Zapaleniec#

Cześć wszystkim.

Sprawa jest następująca do tej pory używałem zawsze Allegro do wystawienia licytacji.

Teraz zrobiłem tak samo przy użyciu nowego formularza i zamiast normalnej licytacji zostałem unieszczęśliwiony jakimś "allegrolokalnie"

O co chodzi?

Zaznaczyłem że wybieram licytację i było napisane że pojawi się na allegro.

Wchodzę w allegro a tam nic nie ma w ofertach.

Mam tylko licytację na jakimś nieszczęsnym allegrolokalnie.

Czy ktoś podpowie mi jak zrobić żeby wstawić normalną licytacje na Allegro?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

xyz96
#21 Demiurg#

lokalnie.JPG

 

Przy wystawianiu oferty poszukaj odnośnika "Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz". Jest ukryty, napisany maleńkim druczkiem, ale znajdziesz. Tamto ogłoszenie usuń.

oznacz moderatorów

kosiarz-84
#10 Popularyzator#

przeważnie jest na górze po prawej stronie 

oznacz moderatorów

dm15
#8 Zapaleniec#

Ogólnie rozumiem że trzeba użyć innego formularza, ok dzięki.

Tylko kto to wymyślił i po co?

Utrudnienie , w dodatku zaskakuje użytkownika i jest niejasne.

Wyrażam swoje ubolewanie nad tym dziadostwem , który na myśl przywodzi mi wspomnienia związane z Windows Vista..

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@dm15Ponoć w czerwcu osoby prywatne już nie będą mogły wystawiać towarów przez dotychczasowy formularz i pozostanie im tylko Allegro Lokalnie. Moim zdaniem to się nie uda i Allegro Lokalnie zniknie tak szybko, jak zniknęło allegro.de.

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@xyz96  Oby, bo mam wrażenie, że ta opcja jest nie dla użytkowników a pracowników Allegro. By im się zwoje nie przepaliły, jak mają w zwykłych ofertach rozróżnić sprzedaż w ramach DG od sprzedaży przez osoby prywatne. 😁

oznacz moderatorów

dm15
#8 Zapaleniec#

Nie czarujmy się robią ogromne pieniądze. A nawet kiedy potrzeba napisać z problemem wyręczają się ludźmi którzy na forum są pomocni.

Dobrze że są tacy ludzie, ale o allegro świadczy że to dziadostwo.

Nie ma nawet kontaktu do allegro?

Bynajmniej nie znalazłem..

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@dm15 możesz napisać do nas tutaj, przez formularz kontaktowy, skorzystać z czata na żywo lub rozmowy telefonicznej z naszym pracownikiem. Wystarczy wejść w zakładkę POMOC i wybrać formę kontaktu, która jest dla Ciebie najwygodniejsza. Jesteśmy również we wszystkich mediach społecznościowych, więc opcji kontaktu z nami jest naprawdę wiele. 

Odpowiedź na swoje pytanie otrzymałeś w niecałe 18 minut, więc to najlepsze potwierdzenie tego jak pomocni są inni użytkownicy Allegro. Już teraz mamy tutaj ponad 700 wątków oraz 110 rozwiązań, których udzielili zarówno użytkownicy jak i zespół Allegro Gadane, więc chyba nie zasługujemy na miano "dziadostwa"?  

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

docentBiernacki
#8 Zapaleniec#

DZIADOSTWO to nie Wy ludzie, tylko to nieszczęsne, nieudane " Allegro Lokalnie "! WYCOFAĆ to jak najszybciej !!!

oznacz moderatorów

LU75
#8 Zapaleniec#

Po to aby wyłudzić ogromną prowizję jak ktoś nie zauważy !

 

oznacz moderatorów

LU75
#8 Zapaleniec#

Dokladnie mam tak samo! to jakis żart z strony Allegro ?

Sprzedałem właśnie produkt i zamiast 38pln prowizji skasowali mnie 125 !!! skandal !!!!

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@LU75Od 10 marca opłata za obsługę transakcji na Allegro Lokalnie w kategorii Elektronika została obniżona z 10% do 4,9%.  Poza tym decyzja gdzie wystawić ogłoszenie należy do Ciebie. Możesz skorzystać z opcji kup teraz lub licytacji, które będą dostępne na Allegro i Allegro Lokalnie. Możesz także wystawić przedmiot na dotychczasowych zasadach przez stary formularz na Allegro.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LU75
#8 Zapaleniec#

Szkoda tylko ,że z automatu wystawia się na Allegrolokalnie ,jak klikam na wystaw teraz zauważyłem że to defaultowe wystawianie. Chciałbym wyłączyć tą funkcję jednak nie potrafię znaleść troszkę dziwne ?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@LU75 Korzystasz z konta prywatnego, a nie firmowego, stąd też Twoja oferta automatycznie pojawiła się na Allegro Lokalnie. Jeśli chcesz wystawić przedmiot na Allegro, skorzystaj z tego formularza.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów