anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakończenie licytacji Allegro Lokalnie lecz bez sprzedaży

Grzegorz_BB
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam aktywną licytację (ja sprzedaję) na allegro lokalnie, lecz przedmiot (laptop) uszkodził mi się w międzyczasie. Czy klikając Zakończ licytację kończę ją przed czasem lecz najwyżej licytujący wygrywa, czy też mam jakąś opcję aby zakonczyć bez sprzedazy ???

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@Grzegorz_BB Jak zakończysz wygra najwyższa oferta, na Lokalnie nie odwołasz licytujących jak na zwykłym allegro, zakończ i napisz do wygranego żeby nie wpłacał bo pobiorą Ci prowizję która jest bezzwrotna ( można pisać o jej anulowanie ale nie zawsze zwracają, tym bardziej że będzie tu Twoja wina że transakcja nie doszła do skutku )

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Pogadaj z jakimś znajomym ,który przebije tę najwyższą ofertę a ty zakończysz aukcje.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

"lecz przedmiot (laptop) uszkodził mi się w międzyczasie" - heh..... to jedna z najbardziej żałosnych wymówek, gdy przedmiot został sprzedany gdzie indziej. Zrób jak Ci napisał mwmonety - i nie próbuj odzyskiwać potem prowizji od Allegro - może to Ci się źle skończyć.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@maxr01 Prowizji na AL nie ma tylko opłata transakcyjna ale jest naliczana w momencie opłacenia przedmiotu to mu jej nie naliczą jak zrobi tak jak pisałem.

oznacz moderatorów