anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup przez Allegro Lokalnie za pobraniem - nie była ustawiana taka opcja.

diskordia23
#8 Zapaleniec#

Zakup przez Allegro Lokalnie za pobraniem - nie była ustawiana taka opcja przy wystawianiu przedmiotów.

Kupujący wybrał płatność za pobraniem (pomimo aktywnej tylko przedpłaty na allegro paczkomaty).

w treści wiadomości:

"Dostawa
Po dokonaniu płatności przez kupującego przekażemi ci szczegóły dostawy."

i poniżej:
"Kupujący wybrał płatność za pobraniem" (???)

 

Nie była ustawiana w opcjach taka możliwość zakupów/zapłaty. Skąd się więc wzięła w mailu potwierdzającym zakup od allegro?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@diskordia23 Cześć. Czy taką wiadomość otrzymałeś na mejla? Mogę prosić o zrzut ekranu?

Jeśli chodzi o ofertę numer 4ce2722d-b935-4c77-aac2-dcfc072eb508, to kupujący wybrał dostawę do Paczkomatu i widzę, że płatność jest w toku. Nie udostępniłeś płatności za pobraniem. Status płatności sprawdzisz w zakładce Zamówienia od kupujących.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

diskordia23
#8 Zapaleniec#

allegro01aaaaaaa.jpg

oznacz moderatorów

diskordia23
#8 Zapaleniec#

Trzy takie maile, dwóch kupujących. jeden kupił dwa przedmioty, drugi kupujący jeden przedmiot. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@diskordia23 Skonsultuję dla Ciebie tę sytuację. Czy mogę Cię prosić o numery tych zamówień? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

diskordia23
#8 Zapaleniec#

a gdzie one są na allegro lokalnie, bo nie widze?

oznacz moderatorów

diskordia23
#8 Zapaleniec#

OK, wyjaśniłem to już mailowo, błąd po stronie allegro

"rzeczywiście sytuacja na zrzutach ekranu dotyczy błędu komunikacyjnego ze strony naszego Serwisu, za co serdecznie przepraszamy. Proszę, by zignorował Pan te komunikaty dotyczące pobrania. W swoich ofertach nie udostępnia Pan takiej metody płatności, a Kupujący wybrał płatność z góry przy składaniu zamówień. Przepraszam w imieniu swoim i całego zespołu za zaistniałe niedogodności. Nasz dział techniczny pracuje już nad problemem". 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@diskordia23 Rozumiem, dziękuję za informację i również przepraszam za zaistniałą sytuację! 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@diskordia23 Ten problem zgłaszało już tu kilka osób. Przy pobraniu Allegro na Lokalnie natychmiast nalicza prowizję i niezwykle trudno jest ją anulować. Warto więc się zastanowić, skąd ten błąd 🙂 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@diskordia23 Po wejściu ofertę, na samym jej dole, znajdziesz numer:

Screenshot (8).png

Możesz mi również podesłać link do oferty lub podać datę sprzedaży. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

EdoM2005
#7 Wielbiciel#

Obecnie mam to samo. Mam już dosyć całego Allegro, drugi raz wystawiam to samo i znów cyrk.

oznacz moderatorów