anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupiłam głosnik na allegro lokalnie a pieniądze przepadły....

Oliwia6565
#7 Wielbiciel#

Witam wczoraj zakupiłam głośnik na allegro lokalnie, dzis skontaktowałam sie ze sprzedającą ktora stwierdziła ze platnosc nie przeszła, po wejsciu w link nie miałam watpliwości ze to prawdziwe allegro. Sprzedająca nie odpowiada, ogłoszenie nadal widnieje a pieniadze jak sie okazało po kliknieciu "kup teraz" poleciały na krypro do Dani. Policja wiadomo "male szanse na odzyskanie pieniedzy" co robic, jak działa ochrona kupujących skoro nie mam tego w histori kupna ale mam potwierdzenie przelewu???

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

komis-bell
#21 Demiurg#

@Oliwia6565 Znalazłaś ogłoszenie na O.L.X albo marketplace Fb i potem dostałaś "link do allegro"?
Jeśli tak to było to oszustwo - link prowadził do fałszywej strony imitującej serwis allegro.

To nie był zakup na allegro więc niestety nikt Tu Ci nie pomoże.

oznacz moderatorów

Oliwia6565
#7 Wielbiciel#

Tak dokładnie jak piszesz, po rozmowie na fb poprosiłam o wysyłke przez **piiip** albo allegro... chciałam zabezpieczyć się ochroną kupujących na allegro a wyszło jeszcze gorzej.... 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Oliwia6565 Żeby było bezpiecznie to należy samodzielnie wyszukać ofertę na allegro a nie polegać na podesłanych linkach.

Możesz się zgłosić na policję ale na odzyskanie pieniędzy się niestety nie nastawiaj.

oznacz moderatorów

Oliwia6565
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za pomoc, będe zdecydownie bardziej uważac .

oznacz moderatorów