anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłaszają sie klienci oferujący przez Snajpera większe kwoty niż te za który przedmiot był sprzedany

Franka58
#9 Pomysłodawca#

Mam po raz kolejny klientów którzy twierdzą że chcieli zaoferować większe kwoty niż ostatecznie poszedł towar w licytacji. Dotyczy to kategorii Kolekcje. Zaczęło się to mniej więcej wtedy kiedy Allegro wprowadziło tzw. kod weryfikacyjny przy licytacjach przekraczających łączną kwotę 1000 zł. Z tego co wiem te ograniczenie nie dotyczy Allegro Lokalne a i kwoty były małe. Swoją drogą ja też korzystam ze Snajpera i "dzięki" tej piramidalnej głupocie na Allegro wydałem parę tysięcy mniej złotych i nie kupiłem przedmiotów na których bardzo mi zależało. Ale mam w planie licytacje na Allegro Lokalne i boję się że też nie będe mógł zalicytować. No i dlaczego mam sprzedawać swoje towary taniej bo znowu coś źle działa i pewnie sie okaże że nikt nic nie wie, a jeśli już to Kupujący nie umieją kupować. Franka

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

kasi_ak
#12 Orędownik#

To jeden z wielu pomyslow all tzw ,,dobra zmiana" 😉 A juz na powaznie to jak dalej tak beda ,,reformowac" to sprzedawcy uciekna a za nimi klijenci...brawo 🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Mnie to ten wiatr odnowy tak pchał że już ze sprzedaży na allegro mnie wywiał .Dałem sobie spokój z tą gonitwą i ciągłym dopłacaniem jakiś nowych haraczy .

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Franka58 Snajper z aukcjonera jest przystosowany do lokalnie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Franka58
#9 Pomysłodawca#

Owszem jest przystosowany, tylko nie wiadomo dlaczego na zasadzie kola fortuny czasami nie działa, co sie nigdy wczesniej nie zdarzało

oznacz moderatorów

bezner
#1 Nowicjusz#

Trzy aukcje, na których mi bardzo zależało przegrałem i na wszystkich trzech moje minimum było znacznie powyżej wylicytowanych kwot. Nie mam nic przeciwko zapłaceniu snajperowi kilkudziesięciu groszy za wygranie aukcji ALE nie widzę też sensu płacić w ogóle jeśli nie mam gwarancji na wygranie licytacji do mojego minimum. Moje wiadomości do snajpera pozostały bez odpowiedzi. 

oznacz moderatorów

Klaudiusz1983
#12 Orędownik#

@Franka58  w dniu 21.01 napewno było coś nie tak. Na wielu aukcjach Snajper nie zadziałał.  Opis w snajper "inny problem", jak klikam zobacz szczegóły to nic się nie wyświetla. Ze Snajpera dostałem automatyczną informację, że potrzebny jest kod sms do dwuetapowego logowania, co jest nieprawdą, gdyż mam to wyłączone na koncie Allegro. Dokonałem weryfikacji hasła na Snajperze i wszystko działa. Kwoty były niższe niż 1000 zł, kategoria Kolekcje. Nie wiem w czym jest problem, ale stracili na tym wszyscy. Kupujący uzyskali dużo niższą cenę, Allegro mniejszą prowizję, a ja nie kupiłem pomimo, że moja kwota licytacji była dużo większa niż ta na której zakończyła się aukcja.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Klaudiusz1983 Tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiazane-aplikacje usuń powiązanie i już spod snajpera powiąż na nowo.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Klaudiusz1983
#12 Orędownik#

@Knowhere dzięki. Był problem z wygenerowaniem klucza. Musiałem całkowicie usunąć konto w Snajperze i dodać od nowa. Wygląda ok, ale zobaczymy jak będzie z działaniem.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Klaudiusz1983 Przypadkiem w międzyczasie nie zmieniałeś hasła na allegro?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Klaudiusz1983
#12 Orędownik#

@Knowhere zmieniałem, ale w Snajperze również zmieniłem, licytował bez problemu do 21 stycznia, w tym dniu jakiś błąd, zobaczymy jak będzie dalej. Poprawność hasła sprawdzałem również w Snajperze i było ok.

oznacz moderatorów

Zwierzakus
#9 Pomysłodawca#

Temat znów aktualny. Dostałem odpowiedź od snajpera, że obecnie nie działa i proszą nie korzystać ze snajpera do allegro lokalnie. Podobno przy dopisywaniu strzału pojawia się informacja, że jest problem. Nie widziałem ale każda moja aukcja od kilku tygodni  zakończyła się bez strzału.

oznacz moderatorów

Zwierzakus
#9 Pomysłodawca#

I dalej nie ma żadnej informacji czy działa czy nie. Pytanie czy działa aukcjoner?

oznacz moderatorów

oun
#4 Eksplorator#

@ZwierzakusNie zawsze działa ale w dziale kolekcje nie sprawdzałem.

oznacz moderatorów

MLP1
#1 Nowicjusz#

Ja również nie wylicytowałem przedmiotu, cena osiągnięta to 416 zł a ja dawałem 629zł. W tej sytuacji czuję się pokszywdzonym, czy ktoš zajmuje się roszczenimi w tej sprawie?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@MLP1 Przecież to chyba nie wina Allegro, że snajper nie zadziałał > roszczenie zgłoś do snajpera, albo do sądu > używanie snajpera nie gwarantuje wygrania aukcji to tylko program > ma prawo nie zadziałać lub ulec awarii.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Najlepiej licytuj na normalnym allegro i wpisuj cenę nie wyższą niż możesz zapłacić . Często aukcje kończą się z ceną w połowie takiej napisanej i jest pewność że jak wygrasz to towar jest twój .

oznacz moderatorów

babrak
#7 Wielbiciel#

Jeśli chodzi o snajper.net - to dajcie sobie spokój - stawiłem Maximum na 82,82 zł - aukcja zakończyła się czyjąś wygraną 61,00 zł !? Minimalne przebicie to 1 zł
Nie rozumiem więc dlaczego nie wygrałem tej aukcji ?
Aukcja zakończyła się 4.04.2024 r. o 20:20 a dziś tj. 5.02.2024 r. o 9:20 dalej "czekamy na wynik" - jakaś żenada. I nie piszcie mi o jakimś kluczu API bo jego ważność jest wg. was do 1.06.2024 r. 16:33:43 . Nie wiem o co chodzi z tym kluczem - ale jak mam go generować codziennie to cały ten snajper.net mija się z celem. Skoro klucz jest ważny do czerwca 2024 r. to informowanie mnie kilka godzin przed końcem aukcji, że nie umieją go wygenerować to też jakieś nieporozumienie. Może mam siedzieć i pilnować czy czasem kilka minut przed końcem aukcji nie uda im się wygenerować jakiegoś tam klucza ? Dodam, że u konkurencji (snip.pl) nie trzeba generować co chwilę jakiś kluczy - wystarczy login, hasło i oczywiście nr aukcji - i w dodatku jest dużo taniej. Są inne portale oferujące podobne usługi.

oznacz moderatorów