anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas na potwierdzenie tożsamości (licytacje powyżej 10000 pln)

BartekO1993
#7 Wielbiciel#

Witam

 

Wysłałem dziś komplet wymaganych załączników tj. zdjęcie dowodu osobistego oraz rachunku na moje nazwisko poprzez formularz. Jaki jest czas ze strony Allegro na rozpatrzenie mojego wniosku? Aukcja na której chcę zalicytować kończy się 10 stycznia o 9 rano i mam nadzieję że do tego czasu zostanie wszystko wyjaśnione.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BartekO1993 Weryfikowaliśmy już poprawnie Twoje konto, więc możesz bez przeszkód brać udział w licytacji. Powodzenia! 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

starocerkiewny
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_ 
Dlaczego zweryfikowane rok temu poprawnie konto ma być ponownie weryfikowane?

oznacz moderatorów

BartekO1993
#7 Wielbiciel#

Zgodnie z zasadami Allegro weryfikacja jest ważna przez 180 dni.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Według regulaminu przez te 180 dni możesz zupełnie zmienić tożsamość i stać się zupełnie innym człowiekiem a nawet zmienić płeć.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@starocerkiewny Dokładnie tak jak napisał @BartekO1993, weryfikacja dla licytacji powyżej 10 000 zł jest ważna przez 180 dni.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ No to w przypadku kiedy zauważę aukcję która mnie interesuje i jej cena przekracza już 10 000 zł ale dla mnie jest to nadal interesująca pozycja a do końca aukcji zostało niewiele czasu i nie mam aktualnej weryfikacji to jestem pozbawiony możliwości licytacji .Takie działanie jest nie do przyjęcia ,zresztą nie mam nigdy zamiaru wysyłać jakichkolwiek skanów dokumentów a osobiście gdy chcę coś kupić przeglądam tylko oferty które kończą się w danym dniu.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mwmonety W takiej sytuacji musisz pamiętać o weryfikacji ważnej przez 6 miesięcy, nie mam tutaj niestety dla Ciebie innej rady i rozwiązania. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Trudno ,nie będę licytował takich pozycji mam też swoje zasady których przestrzegam .

oznacz moderatorów

starocerkiewny
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_  który punkt regulaminu stanowi, że mam wysyłać wam skan dowodu, żeby móc licytować? KONKRETY PROSZĘ. Łamiecie prawo - to jest konkret i za to odpowiecie. 
O tym jak niedorzeczne i fikcyjne jest wasze roszczenie już wiele osób pisało.

oznacz moderatorów