anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wymagana przedpłata w aukcji Wośp?

MAMY ROZWIĄZANIE!
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

https://allegro.pl/oferta/samochod-osobowy-audi-a8-4-2l-quattro-biala-perla-10008524445

W opcjach dostawy wymagana przedpłata. Można tak?

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Knowhere
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba To jest licytacja w ramach WOŚP, więc pewnie można, a nawet trzeba (celem zabezpieczenia, żeby ktoś kogo na to nie stać, nie licytował dla żartu).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

Na aukcjach WOŚP ja zęby zjadłam przez te wszystkie lata.

 

@Knowhere Totalne bzdury. Dla zabezpieczenia jest weryfikacja konta powyżej zakupu 1000 zł nie zalicytujesz bez niej. Zablokują Ci środki i dopiero po weryfikacji możesz licytować. Dlatego należny to zrobić wcześniej . Ta weryfikacja ważna jest 3 miesiące

@kostas11 - Ale to nie jest wtedy przedpłata na koszty dostawy. Wiadomo,że za przedmiot kasa idzie na WOSP a za koszty dostawy dla sprzedającego.

A tu użyszkodnick życzy sobie za koszty  dostawy przedpłatę, gdzie wiadomo,że auto trzeba odebrać osobiście.

Wielu cwaniaczków widziałam na WOSPIE, którzy chcieli się nieźle obłowić. Sprzedawali coś za złotówkę a koszty dostawy i kilka tysięcy wstawiali.

Dlatego tu napisałam coby admiralicja zainteresowała się tym. Kiedyś takimi kwiatkami zawracałam zadek @doguss i on natychmiast reagował. Tym razem może @wosp zareaguje albo @amwoznicka

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba Wybacz, nie zajrzałem w tę zakładkę. Wołaj @wosp może pomogą.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba nawet trzeba bo kasa idzie na fundację, Ty tylko odbierasz towar kasy sprzedawca nie zobaczy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
wosp
Dział aukcji WOŚP

Wszystkie aukcje WOŚP muszą być opłacone płatnościami allegro, nie ma tu możliwości płatności gotówką, ani przedpłaty.
Podejrzewam, że użytkownik używa tego sformułowania przy innych aukcjach, nie dopatrywałabym się tutaj złej woli.

Jednak skontaktowaliśmy się już z nim i wyjaśniamy temat.

Wielkie dzięki za czujność! 🙂

  Pozdrawiamy!
  Dział aukcji WOŚP
oznacz moderatorów