anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszty przesyłki WOŚP

marlena_malecka
#7 Wielbiciel#

Mam pytanie, pierwszy raz wystawiłam rzecz na licytację z WOŚP, po wylicytowaniu kobietka wpłaciła kwotę wylicytowana plus koszty wysyłki. Kiedy i czy w ogóle dotrą do mnie pieniądze za wysyłkę, czy cała kwota została przekazana na WOŚP a po mojej stronie jest wysyłka ? Przepraszam - może pytanie banalne, ale pierwszy raz mam z tym do czynienia. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@marlena_malecka Pieniądze do Ciebie dotrą. Sprawdź czy nie masz ich tu: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

Ula

Ula
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@marlena_malecka Tak jak powiedziała @WREDZIA-W1  Środki za dostawę znajdziesz na swoim saldzie u operatora PayU. 

oznacz moderatorów

marlena_malecka
#7 Wielbiciel#

Dzięki 🙂

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@marlena_malecka  Każdy miał kiedyś swój pierwszy raz. I nie każdy był alfą czy omegą. Po to tu jesteśmy aby takim nowicjuszom odpowiadać nawet na najbanalniejsze pytania.

Na aukcjach WOŚP możesz zaznaczyć,że darmowa dostawa- wtedy wysyłka będzie po Twojej stronie. No, ale gdy się ma trochę aukcji to wtedy te koszty rosną absurdalnie. Dlatego zazwyczaj wysyłkę płaci kupujący.

Pieniądze za przesyłkę opłaca jednym przelewem razem z wygraną .Potem koszty przesyłki wracają na Twoje Allegro Finanse.. Przelewasz je potem na swoje konto bankowe podane w ustawieniach konta allegro.

Wygraną wysyłasz dopiero wtedy gdy w zakładce zamówienia masz na zielono, że jest opłacone. Tam też znajdziesz dane do wysyłki. Nie musisz czekać aż kwota za przesyłkę dotrze na Twoje konto- te pieniądze nie zginą. Ważne,żeby kupujący zapłacił- wtedy wysyłka.

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

elegance27
#8 Zapaleniec#

Dzięki. Szczegółowo i na temat. 

oznacz moderatorów