anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odstąpienie od zakupu przez kupującego WOŚP

soko
#7 Wielbiciel#

cześć,

aukcja skończyła się wczoraj, po czym przez inną aukcję na rzecz WOŚP
cytuje
"witam, serdecznie przepraszam ale jestem zmuszona odstąpić od umowy kupna z powodów losowych. Bardzo przepraszam ale nie jestem w stanie w obecnej sytuacji zapłacić za przedmiot. Przepraszam najmocniej. Plany były inne niestety życie jak to często bywa je zweryfikowało... "

jest jakaś opcja żeby sprzedać przedmiot drugiej osobie z listy?
czy kupująca powinna jakoś na samej aukcji odwołać ofertę?

czy ja mogę jedynie zrobić aukcje / zwrot prowizji, i jedna opcja to ponownie wystawić aukcję?


ja naprawdę chciałem wspomóc WOŚP a takie działanie uważam za niepoważne 😞 Ktoś o 3 zł przeskakuje inną osobę po czym po 5 dniach nagle nie ma pieniędzy...

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@soko wystaw ponownie, na wośp nie ma prowizji, nic nie zrobisz 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

soko
#7 Wielbiciel#

@kostas11 

wiem, że nie ma, ale jeśli Pani jednak zapłaci w ciągu tych 7 dni... będę jej musiał wysłać przedmiot czy mogę powołać się na wiadomość, którą wysłała mi za pomocą drugiej aukcji... ?

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@soko masz chyba gdzieś na piśmie w wiadomości to że kupujący wyraża chęć odstąpienia od umowy więc potwierdź jej że wyrażasz zgodę na anulowanie zakupu i nie widzę problemu żeby miała chcieć to z czego zrezygnowała 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

soko
#7 Wielbiciel#

@ZibiK30wiadomość mam, ale wysłaną poprzez 'zadaj pytanie sprzedającemu' z innej aukcji, dotyczącej innego produktu. żadnego odstąpienia, wiadomości, czy informacji z przedmiotową aukcją.


Zrobię tak jak radzicie, wystawie aukcję jeszcze raz. Niestety jestem niemalże pewien że aukcja nie osiągnie już takiej kwoty 😞

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@soko Zrób jak @mdrogeria pisze, wyślij oświadczenie o odstąpieniu, niech podpisze. będziesz miał dowód i spokój

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

soko
#7 Wielbiciel#

wiem, że nie ma, ale jeśli Pani jednak zapłaci w ciągu tych 7 dni... będę jej musiał wysłać przedmiot czy mogę powołać się na wiadomość, którą wysłała mi za pomocą drugiej aukcji... ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

soko wyślij jej mailem oświadczenie o anulowaniu transakcji , podaj powód  , zachowaj wiadomość otrzymaną od niej .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@soko Będzie lepiej dla ciebie jak będziesz posiadał dowód na odstąpienie zakupu, różnie z tym bywa.

oznacz moderatorów