anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za wysyłkę kilku przedmiotów

Caltha_Jewelry
#8 Zapaleniec#

Zauważyłam, że przy wygraniu kilku aukcji zamówienia nie łączą się, a koszt wysyłki jest sumowany. Czy ja coś źle ustawiłam, czy takie są zasady WOŚP? Klienci pytają czy mogę im połączyć koszt wysyłki. Ja oczywiście wyślę jedną przesyłkę i nie chcę kasy za więcej. Co mogę zrobić teraz i na przyszłość? 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Knowhere
#21 Demiurg#

@Caltha_Jewelry Sprawdź co masz ustawione tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy w "sposobie obliczania kosztów dostawy".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Caltha_Jewelry
#8 Zapaleniec#

Mam dobrze ustawiony koszt najdroższej przesyłki i w normalnych aukcjach nie ma z tym problemu

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Caltha_Jewelry  Jedyne wyjście  w takiej sytuacji aby nie trzeba było płacić za kilka przesyłek jest dodanie w cenniku wysyłki @ i info na aukcji, żeby opłacić  przesyłkę przy jednej aukcji a do reszty wybrać przesyłkę @ informując sprzedającego, że ma wszystko wysłać jedną przesyłką. Na aukcjach WOŚP wielu licytuje, opłaca aukcję i prosi i ponowne wystawienie, Dotychczas zaznaczali odbiór osobisty a skoro teraz nie można to wybierają @ . Przy chęci otrzymania przedmiotu w łącznej przesyłce muszą napisać. Nie wiem dlaczego zabrali możliwość odbioru osobistego

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

Caltha_Jewelry
#8 Zapaleniec#

Dzięki, ale teraz widzę, że jedna klientka kupiła 2 rzeczy i normalnie policzyło jej jedną wysyłkę do paczkomatu. Czyli jednak da się to zrobić, ale nie mam pojęcia jak to wygląda z pozycji klienta bo jeszcze nie kupowałam nic na WOŚP 😕

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Caltha_Jewelry  Moim kupującym jeśli naliczy podwójną przesyłkę wysyłam jedną i proszę o numer konta gdzie zwracam drugą przesyłkę.

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

w.skrzypinski
#10 Popularyzator#

A nie będzie jakichś dziwnych sytuacji, że ta druga przesyłka wisieć będzie jako niewysłana?

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@w.skrzypinski Do końca nic tu nie wiadomo.

Skoro ktoś prosi o jedną przesyłkę a w pozostałych wygranych zaznacza wysyłka @ to skoro uzgodnione z kupującym i spełnione jego życzenie pakuję do jednej przesyłki i tu dodaje numer a pozostałe zaznaczam jako wysłane i wysyłam foto przedmiotu na @. Więc niby nie powinno wisieć

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Najczęściej to sami kupujący źle rozumieją te reguły na allegro ,jak i to że są i tacy pseudo sprzedawcy którzy mają specjalnie zaznaczone że każda aukcja jest wysyłana osobno .Jak ktoś pierwszy swój zakup na allegro zrobi od takiego do myśli że już tak zawsze się opłaca i płaci za każdą osobno .Sam mam ustawione że jeden koszt dotyczy kilkudziesięciu aukcji i niekiedy ktoś z tego nie korzysta.

oznacz moderatorów

w.skrzypinski
#10 Popularyzator#

@mwmonety

Mierzysz innych swoją miarą. Przygotowanie i obsługa dobrych aukcji WOŚP to **piiip** czasu, kiedyś już zarwałem dwie noce pakując przedmioty. Dlatego teraz przygotowuję wszystko na miesiąc przed, tj. pakuję każdy z przedmiotów na gotowo, wysyłek łączonych nie przewiduję choć na pewno trafi się taka sytuacja. Wówczas dogadam się jakoś z Kupującym, najwyżej dołożę do tego jeszcze.

W najbliższych dniach tylko drukuję samoprzylepne etykiety InPost i jazda 🙂

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@w.skrzypinski Nie jedną noc się zarywa przy pakowaniu i wysyłce🙁

Najgorsze zamieszanie po dniu finałowym. Nie jeden raz z bezsilności łzy wylewałam, żeby to ogarnąć. Przy kilkuset sprzedanych aukcjach dostaje się kociokwiku, obiecuje się sobie, że już nigdy więcej, ale potem się jakoś na spokojnie ogarnia i za rok znów wraca 🙂

Pakowanie wszystkiego przed  nie dałabym w moim przypadku rady. Dużo mam łączonych wygranych

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

w.skrzypinski
#10 Popularyzator#

Dokładnie tak jest 🙂

Trzeba przyznać, że w tym roku wyjątkowa jazda bez trzymanki! Super. Ale nie bez "wkładu własnego", takie czasy że bez środków na promocję i inwestycji niewiele można zdziałać.

oznacz moderatorów

Caltha_Jewelry
#8 Zapaleniec#

Właściwie na czym polega różnica w zakupie kilku przedmiotów normalnie i na WOŚP?  Z tego co widzę da się zamówić z pojedynczą wysyłką, tylko nie każdy to ogarnia 😉

P.S. U mnie już prawie wszystkie WOŚPowe wyprzedane. Nie spodziewałam się takiej popularności 😄

oznacz moderatorów