anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pieniążki za dostawę

MAMY ROZWIĄZANIE!
Norths
#7 Wielbiciel#

Cześć, mam pytanie-

Wystawiłem przedmiot na wośp i ktoś kupił ode mnie, zapłacił za dostawę ale allegro mi nie przelało tych pieniędzy- czy to na wośpie inaczej działa?

A jak jest jeśli poza wośp- normalnie wystawie, jak allegro ureguluje ze mną te pieniądze?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
ppajcz
#7 Wielbiciel#

Mam identyczny problem. 

 

Czy Allegro nie przesyła etykiety czy kodu do skrytki? Koszt 8.99 i kupujący go zapłacił

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Norths kasę masz tu w zakładce Środki i historia operacji i musisz wypłacić 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
EdytaEwa1
#7 Wielbiciel#

Hej. 

Mam ten sam problem. Dostałam przelew za dostawę 18zł. Nie wiem, czy można przelać, bo widziałam, że allegro mówi, że kwota minimalna to 20 zł. 

Próbuję przelać ale - Allegro chce, żebym dopłaciła 1,01!!!

Pomyślałam, że Allegro automatyczne kompensuje moje zobowiązanie za wyróżnienie. Ale tam mam 19 złotych do zapłaty. Więc skąd ten 1 grosz? (18 - 19,00 = 1,00 a nie 1,01)

PYTANIE: czy faktycznie allegro pomniejsza moje 18 i 19 do zapłaty? Ja nie znalazłam takie informacji nigdzie w ich instrukcjach.

Z góry DZIĘKUJĘ!

Edyta

 

oznacz moderatorów
ppajcz
#7 Wielbiciel#

20 to automatycznie, a ręcznie można każdą kwotę, przed chwilą spróbowałem i się udało, ale on post nie przyjmie raczej za 8. 99 jak samemu się nadaje przesyłkę 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@EdytaEwa1 18 zł jest Twoje na wysłanie musisz wypłacić, aktywując konto przelewem 1,01 zł 🙂

Saldo i Payu nie zerują się 😞 19 zł trzeba zapłacić a 18 zł trzeba wypłacić 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
EdytaEwa1
#7 Wielbiciel#

Dziękuję! Faktycznie znalazłam też tę informację o 1,01 w tej chwili w innym miejscu. Nie jest łatwo zaczynać swoją aktywność jako sprzedawcy, haha 🙂 

Jeszcze raz dziękuję!

 

oznacz moderatorów
ppajcz
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, są faktycznie. Ale za 8.99 sam nie wyślę, to cena dla Allegro, coś tu nie jest dograne, bo te 8,99 wraca do mnie, a indywidualnie za przesyłkę zapłacę więcej, czy się mylę... Sądziłem że dostanę kod lub etykietę do skrytki Inpost 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ppajcz odpisałem Ci w twoim wątku jak masz nadać 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ppajcz
#7 Wielbiciel#

Nie widzę żadnej odpowiedzi 😞 to były moje pierwsze i ostatnie wystawienia ba WOŚP, godzina stracona o  jestem w połowie drogi, czyli są pieniądze, a nie ma jak wysłać, strasznie to zorganizowane, a to takie proste, wysyłałem z **piiip** z przesyłką i wszystko w minutę, a tu... 🙂 nie jest zintegrowany ten WOŚP z kontem w prosty sposób, albo ten sam system wysyłek 

oznacz moderatorów