anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z etykietą - WOŚP

dm2172
#7 Wielbiciel#

Witam,

Mam problem ze ściągnięciem etykiety że storny inpostu i nadaniu paczki do osoby, która wygrała przedmiot wystawiony na aukcje charytatywną WOŚP. 

InPost jest bezradny, nakazuje ponowna opłatę przesyłki jednak w kwocie 11.99zl. Maksymalna kwota przesyłki, którą można było ustawić w dostawie przy dodawaniu przedmiotu na licytację wynosiła 8.99zl.

Proszę o pomoc. 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

dm2172
#7 Wielbiciel#

Już próbowałam.. w tym problem, że mam takiej opcji 😔

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@dm2172 konto połączone, doładowane przedpłatą ? zamówienie zaimportowane zakładka allegro  w menadżerze paczek ?

Szczegółową instrukcję nadawania przesyłek z Managera Paczek znajdziesz w tym poradniku.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

dm2172
#7 Wielbiciel#

Wszystko zrobiłam, co Pan opisał. Wylicytowana paczka została jeszcze tego samego dnia opłacona. Mimo nawet wyczyszczenia plików cookies i ponownego połączenia konta z menadżerem paczek na stronie InPost dalej występuje ten sam problem - muszę zapłacić 11.99zł, aby pobrać etykietę. 

 

oznacz moderatorów

dm2172
#7 Wielbiciel#

Dodatkowo widzę, że jest tutaj już kilka postów na ten sam temat... Także to nie jest tak, że tylko u mnie coś nie działa... 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@dm2172 należy przy łączeniu zezwolić na wyskakujące okienka 🙂 w tamtych przypadkach nawet nie doszli że musza menadżera uruchomić 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

dm2172
#7 Wielbiciel#

Z tym też nie ma problemu 😉 Zrobiłam to zaraz po wyczyszczenie plików cookies 🙂 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@dm2172 i co w zakładce allegro - import allegro inpost nie ma zamówienia ?fgrt.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

dm2172
#7 Wielbiciel#

Jest, ale żeby nadać muszę zapłacić 11.99 zł, gdzie przesyłka jeśli już kosztowała 8.99zl a zwrotu za nią też nie mam tak, jak to jest wspomniane... 

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@dm2172 na pewnie jesteś w zakładce allegro tam są zawsze 8,99 zł 

Kasę na wysyłkę masz na w zakładce Środki i historia operacji 

Chyba że już wypłacona 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

dm2172
#7 Wielbiciel#

To dalej nie rozwiązuje problemu z wygenerowaniem etykiety 😉 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@dm2172 po kolei jesteś w tej zakładce https://manager.paczkomaty.pl/allegro

potem klikasz import allegro impost i pojawia się paczka ? ona musi być za 8,99 zł !

Chyba że już utworzona została paczka to wchodzisz w https://manager.paczkomaty.pl/allegro/list i na końcu po prawej jest rozwijany żółty guzik drukuj etykietę 🙂

 
________
Κώστας
oznacz moderatorów

dm2172
#7 Wielbiciel#

Niestety w tej zakładce jej nie ma. 

Paczkę widzę w zakładce przesyłki -> import allegro paczkomaty 24/7... 

Może o to chodzi... Ale w momencie powiązania konta ona trafiła tam automatycznie...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@dm2172 to ja wysiadam 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

dm2172
#7 Wielbiciel#

Mimo wszystko, dziękuje za chęć pomocy 😊

oznacz moderatorów