anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prywatne statystyki Aukcji WOŚP z lat ubiegłych....

w.skrzypinski
#10 Popularyzator#

 

Czy i jak mogę uzyskać dostęp do aukcji starszych niż 2 lata? Na Allegro mogę pobrać historię moich transakcji od początku, a czy baza aukcje.wosp.org.pl została zaorana? 😞

@ifonka-zaba  wiesz coś o tym?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@w.skrzypinski nie liczył bym na to, w tym roku ma wejść [edycja] ale nie jest żadną konkurencją dla allegro 🙂  prowizje 12 - 15 %,  oplata za plan 160 zł, ze zwrotów prowizji ( zwrot 14 dni ) oddają pomniejszoną o obowiązującą opłatę administracyjną za zwrot równą mniejszej z dwóch wartości: 20 zł lub 20% obowiązującej prowizji. pewnie jest coś więcej ale nie chce mi się szukać 🙂

Więc nie mają się czego bać przez najbliższych kilka lat 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

starocerkiewny
#10 Popularyzator#

Wystarczy, że będą dostarczać na rynek polski, jak na inne; będą mieć inny zakres towaru; i strony po polsku. Allegro latami pracuje na to, by konkurencja bez trudu przejęła ich klientów. 

Ale wróćmy do meritum: ciekaw jestem czy ten geniusz, który tak potraktował klientów przyznałby się z nazwiska do skasowania kont i dorobku? Zakład, że się nie przyzna?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@starocerkiewny tak będzie polska strona i będą działać oficjalnie w polsce już firmy mogą zakładać konta i szykować się do sprzedaży, może coś konkurencja zmieni ale zobaczymy za rok 🙂

Meritum - nie liczył bym na to 🙂  ale usunięcie statystyk starszych czy komentarze znikające po roku to raczej zmniejszenie kosztów utrzymania serwerów 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@w.skrzypinski  Niestety wszystko zaorane.😭 Jeszcze w ub. roku można było dostać się przez charytatywnych. Teraz już nie da rady. Nawet z ub. Finału już nie ma śladu

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

starocerkiewny
#10 Popularyzator#

Zgadza się - informatycy allegro w ramach rzekomego poprawiania działania systemu nie potrafili nawet przewidzieć, że przy aukcjach raz na rok, ktoś będzie chciał zeszłoroczną skopiować i wystawić, więc co roku trzeba od nowa wklejać treść...

Wszyscy co dziś licytują niech sobie zrobią KOPIĘ obecnych aukcji, bo na myślenie i pomoc pracowników allegro nie ma co liczyć.

oznacz moderatorów

w.skrzypinski
#10 Popularyzator#

Fatalnie... Na szczęście ze starego serwisu wykopiowałem sobie jakieś statystyki z ostatnich lat, niestety nic więcej 😞

oznacz moderatorów