anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Regulamin a licytacja konsultingu i wsparcia merytorycznego

MAMY ROZWIĄZANIE!
_FREEQ
#1 Nowicjusz#

Siema! 🙂

Mam pytanie odnośnie możliwości wystawienia licytacji wsparcia merytorycznego zespołu. Mianowicie jesteśmy jednym z największych startupów technologicznych w Polsce i chcemy umożliwić ludziom licytację zakresu konsultacji, wsparcia merytorycznego z naszej strony (do wykorzystania konkretna liczba godzin z 8 różnych kategorii). Wydaje mi się, że mieści się to raczej w kwestii usług i... stąd moje pytanie - czy tego typu aukcja ma jakikolwiek sens z punktu widzenia regulaminu, czy też jest zakazana?

 

Chcielibyśmy wspomóc orkiestrę w sposób jaki potrafimy, czyli poświęcając najcenniejsze co mamy - swój czas. Dziękuje z góry za odpowiedzi i przepraszam jeśli w ogóle to pytanie nie powinno powstać. 🙂

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@_FREEQ, dziękuję Ci za wiadomość, Gadane to znakomite miejsce na tego typu pytanie. 🙂

Kategorią, która doskonale się tu sprawdzi są "Wyjątkowe Chwile". To wszystkie niematerialne i wyjątkowe oferty, takie jak spotkania ze znanymi artystami, lot balonem czy dzień w SPA. Oferty w kategorii Wyjątkowe Chwile traktujemy jak usługi.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów