anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja i odesłanie paczki, kto ma zwrócić jej pieniądze za towar i wysyłkę?

helppt
#7 Wielbiciel#

Witam.

Własnie przed chwilą rozmawiałem z Panią która stwierdziła, że 3 elementy z 6 woskowych ozdób, są uszkodzone.

Mało tego już zamówiła kuriera, żeby odebrał przesyłkę od niej.

 

Wytłumaczyłem, że nie wiem kto jej zwróci pieniądze bo rzeczy które My jako sztab wystawiamy, idą na konto Fundacji WOŚP a nam zwracana jest kwota za wysyłki.

 

Co z takim faktem teraz zrobić, kto ma zwrócić jej pieniądze za towar i wysyłkę?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ZibiK30
#18 Luminarz#

@helppt Niestety ale Ty, jeśli nie udowodnisz, ze wysłałeś nieuszkodzone lub uszkodzenia doszło w czasie transportu lub klient uszkodził. Możesz jakoś próbować się dogadać z klientką i zaproponować podział strat wraz z nią tłumacząc, ze to było na cel charytatywny a nie zarobek.

Bo oczywiście zakładam, ze towar był sprawny i nie wiadomo ani nie ma jak dość do tego kto i kiedy go uszkodził 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@helppt  więcej 

W ofertach wystawionych w ramach Allegro dla WOŚP obowiązują te same zasady dotyczące zwrotów i reklamacji co w innych ofertach Allegro. Dowiedz się więcej o zasadach zwrotów i reklamacji.

Jeśli chcesz zwrócić kupującemu pieniądze, najpierw potwierdź, czy kupujący zgadza się na przekazanie danych do przelewu fundacji, która będzie mu zwracać środki. Jeśli kupujący się zgodzi, skontaktuj się z przedstawicielem Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie za pośrednictwem poczty elektronicznej: aukcje@wosp.org.pl. W wiadomości do przedstawiciela fundacji podaj poniższe dane:

  • imię i nazwisko kupującego oraz numer rachunku bankowego
  • numer płatności - znajdziesz go w zakładce Zamówienia – kliknij w [pokaż szczegóły] przy zamówieniu
  • kwota do zwrotu

Następnie Fundacja zwróci pieniądze bezpośrednio na konto kupującego.

________
Κώστας
oznacz moderatorów