anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta sztabu WOŚP

Sztab_Skwierzyna
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ nie wiem czy tu temat odpowiedni ale mam problem z dodaniem nr swojego konta do aukcji na WOŚP. Konto zakładałem typowo na WOŚP i taka jest nazwa w polu imię i nazwisko wpisałem niestety sztab WOŚP SOK w Skwierzynie. Nie dodałem na początku nr konta zrobiłem to później aby uaktywnić był zlecony przelew na 1zl które miało wrócić. Niestety administracja nie zweryfikowała pozytywnie bo jest inne imię i nazwisko jako sztab i moje dane do konta. Jak to zgłosić że taki problem żeby jednak podlinkowali nr konta mojego na płatności na przesyłki bo kwota za przedmioty idzie z automatu na konto WOŚP. Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Sztab_Skwierzyna To bardzo dobre miejsce i już wszystko wyjaśniam. Jeżeli chcesz wystawić ofertę w ramach aukcji WOŚP powinieneś założyć konto na swoje dane i skorzystać z formularza wystawiania ofert charytatywnych.

W nagłówku, w rozwijanym fartuchu dodaliśmy odnośnik “wystaw na WOŚP", więc masz dostęp do formularza wystawiania z poziomu swojego konta na Allegro. 
Kwota za sprzedany przedmiot wpłynie bezpośrednio na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a Ty otrzymasz środki na pokrycie kosztu dostawy.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Sztab_Skwierzyna
#7 Wielbiciel#

Ola to wiem. Mam swoje konto. Nie chce jednak z niego korzystać, bo chce żeby było bardziej transparetnie jak to, że Fundacja twierdzi, że aukcje na Facebooku są nie transparentne. Specjalnie założylem konto Sztab_Skwierzyna i pytanie właśnie o to konto. Jak do niego podlinkować nr konta? Jak pisałem powyżej próbowałem zmieniać dane i niestety odrzucone. Dodatkowo nie można założyć drugiego konta na ten sam e-mail a nawet nie chce. Czy możesz mi pomóc w zakresie tego stworzonego konta?

oznacz moderatorów

Sztab_Skwierzyna
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ chciałbym żeby do aukcji wosp było to konto Sztab_Skwierzyna i jak w nim zmienić dane i dodać nr konta. Nie chce tworzyć nowego konta. Czy istnieje takie rozwiązanie czy z poziomu moderatora z allegro możesz pomóc w rozwiązaniu tej kwestii zgłaszając problem z ramienia moda do administracji allegro z którego jesteś bo moje zgłoszenia są cały czas ignorowane?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Sztab_Skwierzyna Nie, nie mam tutaj technicznej możliwości, aby zmienić takie dane. Wszystkie oferty w ramach finału WOŚP są w pełni transparentne, dlatego o to możesz być spokojny. Jeśli wystawisz ofertę ze swojego konta w ramach 29 finału WOŚP, każdy zainteresowany zobaczy taką informację: 

WOSP1.png

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_  Jemu pewnie o to chodzi, że sztabowe aukcje mają większe wzięcie i przywileje dlatego nie chce  na prywatnym wystawiać

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Sztab_Skwierzyna Nie zmienisz tego, konto Allegro należy do Sztab Wośp, nie do Ciebie. Dodanie konta bankowego na Twoje dane osobowe nie przejdzie weryfikacji i pieniędzy za przesyłkę nie otrzymasz. Spróbuj założyć w banku (o ile to możliwe) rachunek na Sztab Wośp, wtedy taki rachunek podepniesz i wypłacisz. Napisz jeszcze tu w sprawie zmiany danych na koncie Allegro, ale wątpię czy Ci zmienią; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6a7ab6d0-2364-4a46-86ff-3aafcca487ab&subjectId=2aad59dd-2...

oznacz moderatorów

Sztab_Skwierzyna
#7 Wielbiciel#

Czyli muszę założyć nowe konto ze swoim imieniem i nazwiskiem z loginem WOŚP z tego wynika. Dziwne to, że tak utrudniają. No nic dzięki serdeczne za pomoc 🙂

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@Sztab_Skwierzyna  Nowe konto jeśli chcesz typowo do WOSP  załóż z podobną  nazwą ale w danych konta podaj swoje dane i podepnij swoje konto bankowe. Wtedy powinno być OK . Na tym koncie wystawiaj fanty, które nie wymagają kosztów dostawy- odbiór osobisty lub wysyłka @ albo je zlikwiduj jak już założysz to nowe sztabowe

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

wosp
Dział aukcji WOŚP

Pamiętajcie, że aby konto przeszło pozytywnie weryfikację dane rachunku bankowego i konta na allegro muszą być tożsame. 

Nie ma problemu w tym, aby do aukcji sztabowych wykorzystać swoje prywatne konto. Tak robi wiele naszych sztabów, które zdecydowały się na aukcje na Allegro.

  Pozdrawiamy!
  Dział aukcji WOŚP
oznacz moderatorów

MGOK_Miedzylesie
#8 Zapaleniec#

Witam, ja mam taki problem, że nie posiadam prywatnego allegro, nie chcę podawać ani konta firmowego ani prywatnego, na stronie mojego sztabu znalazłam nr konta i chciałabym aby to na ten nr były przesyłane pieniądze z licytacji. NIe wiem jednak jak przejść przez rejestrację konta bez potwierdzania przelewem 1,01 zł .... nie wiem jak z tego sztabowego konta zrobić przelew w kwocie 1 zł.... czy ktoś może m pomóc?

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@MGOK_Miedzylesie Chcesz czy nie chcesz, ale żeby pieniądze za przesyłkę można było wypłacić to dane tego rachunku bankowego do wypłat muszą być tożsame z danymi tego konta allegrowego. Inaczej się nie da

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

MGOK_Miedzylesie
#8 Zapaleniec#

okej to rozumiem. Ale jak podłączyć do tego konta allegro nr konta bankowego, które mam dostępne w panelu mojego sztabu?

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@MGOK_Miedzylesie  W panelu konta Twojego sztabu są zapewne inne dane niż Twoje więc tak się nie da. Zresztą skoro Ty wystawiasz na tym koncie to i Ty będziesz realizowała przesyłki a zatem koszty przesyłek mogą wpływać na Twoje konto i to podepnij. Pieniądze za przedmioty z aukcji i tak idą bezpośrednio na konto WOŚP.

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów