anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawianie aukcji charytatywnej - problem

malgorzatana
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry mam kłopot z wystawieniem przedmiotu na aukcji charytatywnej WOŚP: po wypełnieniu formularza otrzymuję komunikat: Niepoprawnie wypełniony formularz, Parametry dodatkowe: Wartość jest wymagana. Sprawdzałam kilka razy i wszystko jest wypełnione poprawnie. Nie wiem gdzie szukać błędu. Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

wosp
Dział aukcji WOŚP

Prawdopodobnie brakuje wypełnienia jednego z wymaganych parametrów dla danej kategorii. 

@amwoznicka podpowiesz?

  Pozdrawiamy!
  Dział aukcji WOŚP
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @malgorzatana! Spróbuj dodać województwo w formularzu wystawiania, aby to zrobić w "dostawa i płatność" w podpunkcie "wysyłka z" kliknij "zmień" i wybierz województwo. Daj proszę znać czy to pomogło.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

malgorzatana
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, już problem rozwiązany 🙂

oznacz moderatorów

Client:60071144
#1 Nowicjusz#

Chce wystawić 7 dniowy pobyt w moim apartamencie wakacyjnym wybrałem kategorię  Allegro - Kultura i rozrywka - Wyjątkowe ch wile po uzupełnieniu wszystkich wymaganych pól pojawia się komunikat: Podczas wznowienia oferty wystąpiły błędy   Co może być tego powodem, nie podświetla się żadne "błędne pole"  

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:60071144 Spróbuj wyczyścić lub zmienić przeglądarkę.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Tak się zdarza jak allegro ma jakiś mały problem lub wprowadzają jakieś modyfikacje ,spróbuj później też tak często mam i zmiana przeglądarki nie zawsze pomaga.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:60071144 spróbuj proszę dodać województwo w formularzu wystawiania, aby to zrobić w "dostawa i płatność" w podpunkcie "wysyłka z" kliknij "zmień" i wybierz województwo. Daj proszę znać czy to pomogło.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów