anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Jak ustawić czas licytacji na WOŚP - do końca akcji zamiast X (np.10) dni?

la_nika
Moderator
Moderator

@Epson_Polska Konta uprawnione do wystawiania na więcej niż 10 dni są weryfikowane przez zespół WOŚP, Fundacja jest właścicielem zbiórki, dlatego decyzje w takich przypadkach należą do organizatora,  kontakt do nadawania uprawnień na dłużej to: aukcje@wosp.org.pl Jeśli nastąpi pozytywna weryfikacja, nadajemy takie uprawnienia od razu. 

@thecollection jeżeli na aukcji pojawi się oferta kupna nie mamy możliwości edytowania oferty. To rzeczywiście bardzo gorący okres dla WOŚPU, ale mam nadzieję, że szybko zweryfikują Twoją prośbę.

Monika
   Moderator

Ładowanie...

Odp.: Jak ustawić czas licytacji na WOŚP - do końca akcji zamiast X (np.10) dni?

starocerkiewny
#10 Popularyzator#

@la_nika proszę o wytłumaczenie, czemu dzielicie osoby wystawiające oferty na LEPSZE i GORSZE. Przez wasze patologiczne działania na pierwszych stronach w kółko, tygodniami wyświetlane są pożal się gwiazdki z ich obiadkami a tysięce normalnych darczyńców chcących sprzedać drobiazg za drobną kwotę nie tylko nie są w stanie choć przez chwilę zostać wyświetleni na górze listy, ale jeszcze mają skrócony czas wyświetlania.

Kto tę bzdurę i po co wymyśli?

Odpowiedz
Ładowanie...

la_nika
Moderator
Moderator

@starocerkiewny nie dzielimy ofert na lepsze i gorsze. Właścicielem zbiórki jest fundacja i to do organizatora należy decyzja, które zbiórki mają dłuższy czas lub są na głównej stronie. Każda oferta jest ważna, potrzebna i pomocna i za każdą jesteśmy bardzo wdzięczni.  

Monika
   Moderator

Ładowanie...

starocerkiewny
#10 Popularyzator#

@la_nika a kto odpowiada za nielegalne żądanie skanowania dowodów osobistych? WOŚP, czy jest to wymysł geniuszy z allegro?

A takie odpowiedzi jak powyższa o tym, że "każda oferta jest ważna", ale są ważniejsze to chyba przedszkolaki kupują 😄

Odpowiedz
Ładowanie...

w jaki sposób przedłużyć trwanie trwającej aukcji?

malec_malec
#1 Nowicjusz#

Dziś wystawiłam aukcję WOŚP ale niestety do wyboru był tylko maksymalnie 10 dniowy termin trwania. 

WOŚP gra 31.01 i chciałabym aby aukcja trwałam minimum do 31.01. 

Czy można to jeszcze zrobić? jeśli tak to jak?

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: w jaki sposób przedłużyć trwanie trwającej aukcji?

lew433
#21 Demiurg#

@malec_malec Możesz tylko po weryfikacji, normalnie jest to 10 dni.

lew433_1-1610999169131.png

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: w jaki sposób przedłużyć trwanie trwającej aukcji?

xyz96
#21 Demiurg#

Nie da się. Możesz wystawić nową z 14 dniowym okresem trwania, ale wpierw musisz pisać do WOŚP o zgodę na tak długi termin.

Odpowiedz
Ładowanie...

Aukcja WOŚP i termin końca aukcji

K9Thorn
#1 Nowicjusz#

Wystawiłem przedmiot na rzecz WOŚP w aukcjach specjalnie do tego przeznaczonych.

W opisie pisze, że akcja trwa do 14 lutego a ja maksymalnie mogłem ustawić do 25 stycznia (10 dni). 

Czy termin 25.01 będzie ignorowany i aukcja potrwa do 14.02?

Jeżeli nie to czy można to jakoś zmienić?

Aukcja - Obóz Szkoleniowy Dla Psów - Polish Camp K9 Thorn 10123499293 - Charytatywni Allegro 

Pozdrawiam

Tomasz

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Aukcja WOŚP i termin końca aukcji

pinsplash
#21 Demiurg#

@K9Thorn Nie, Ty możesz wystawić tylko na 10 dni. Sztaby mogą wystawiac na dłużej.

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Aukcja WOŚP i termin końca aukcji

starocerkiewny
#10 Popularyzator#

Nie, allegro dzieli użytkowników na takich, którym przyznaje długi termin i promocję na stronie i całą resztę, której udostępnia zaledwie 10 dni aukcji. Jest to ich decyzja i jak odpowiedziała ostatnio moderatorka "tak bo tak".

Odpowiedz
Ładowanie...