anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
×

1% ofert powiązanych z produktem w wybranych działach - zmiana terminu!

_HolaOla_
Moderator
Moderator

W czerwcu informowaliśmy Was, że od 1 sierpnia będziemy wymagać, aby 1% Waszych ofert był powiązany z produktem w działach:

Chcemy dać Wam więcej czasu na powiązanie ofert z produktami w naszej bazie, dlatego przesuwamy termin akcji na 1 września.

Co się wydarzy przez ten miesiąc? 

  • Zmienimy zasady weryfikacji kodów EAN produktów, które dodajecie do naszej bazy. To oznacza, że dodamy również te produkty, które mają poprawny kod, ale nie występują poza Allegro.
  • W formularzu wystawiania lub edycji poinformujemy Was, dlaczego nie udało się dodać produktu do naszej bazy.
  • Na stronie z potwierdzeniem wystawienia lub edycji pokażemy Wam co należy zrobić, aby powiązać ofertę z produktem lub go stworzyć.
  • Jeśli macie już oferty powiązane z produktami - umożliwimy Wam edycję parametrów w części "Pozostałe parametry". Informacja o różnicy parametrów między produktem a ofertą pojawi się tylko wtedy, gdy dotyczy "Podstawowych parametrów".

Na bieżąco aktualizujemy również poradnik, z którego dowiecie się jak powiązać  oferty z produktem lub dodać nowy produkt do naszej bazy. Polecamy także zapis sesji "Zapytaj eksperta - Produktyzacja na Allegro", podczas której na pytania użytkowników Allegro Gadane odpowiadał Jacek Kułakowski.  

   Ola
   Moderator

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!