anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro miniKurier24 InPost pobranie -brak w cenniku Manager Inpost

wiankidekoracje
#8 Zapaleniec#

Witam

nie wiem co przeoczyłam ale klient wybrał udostepnioną w aukcji opcję Allegro miniKurier24 InPost pobranie, kótra się prawidłowo zaimportowała do managera ale nie mogę opłacić takiej przesyłki bo nie mam jej w cenniku.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@wiankidekoracje   Zakładkę rozwijałaś :

2020-12-09.jpg

_____________
Kama
oznacz moderatorów

wiankidekoracje
#8 Zapaleniec#

Dzięki, ale nie w tym problem. Przesyłka jest prawidłowo wygenerowana, jest kwota pobrania, potem ją przygotowuję a potem dopiero kiedy chcę opłacić to nie mam opcji  minikurier24 z pobraniem tylko albo kurier (w cenie mini z pobraniem 13,41) albo tylko kuriermini24 w cenie 10,95. Pierwszy raz mam taka formę wysyłki.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@wiankidekoracje Przecież konto w managerze inpost możesz doładować dowolną kwotą (a nie tylko takimi, jakie masz zdefiniowane w cenniku).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@wiankidekoracje   Coś nie bardzo rozumiem w czym problem 🙂  Importujesz przesyłki z Allegro czy korzystasz z zakładki Wyślij przesyłki ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

wiankidekoracje
#8 Zapaleniec#

importuje do menagera

 

oznacz moderatorów

wiankidekoracje
#8 Zapaleniec#

ale to nie chodzi o moje saldo i doładowanie. chodzi o to że nie mogę opłacić - wybrać - wskazać do nadruku na etykiecie - opcji: Allegro miniKurier24 InPost z pobraniem.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@wiankidekoracje  Pewnie kwestia nazewnictwa. Nie mam w ofercie przesyłek za pobraniem ale kliknij po prostu tego kuriera za 13,41 i powinno być ok.

Edit : No chyba że jakiś problem ma Inpost. Gdzieś tu było że przesyłki za pobraniem generowały się jak zwykłe

_____________
Kama
oznacz moderatorów

wiankidekoracje
#8 Zapaleniec#

kurier i mini kurier to nie to samo. Moge kliknąc ale obwaiam się o swoja kwote pobrania.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@wiankidekoracje Wygeneruj etykietę i sprawdź, czy masz na niej uwzględnione pobranie (i w jakiej kwocie). Przecież zawsze możesz ją anulować.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

wiankidekoracje
#8 Zapaleniec#

po opłaceniu przesyłki i wygenerowaniu etykiety mogę ja anulować i dostanę zwrot za opłaty za nią?

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@wiankidekoracje Tak, pod warunkiem, że jej nie wykorzystasz. 

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

wiankidekoracje
#8 Zapaleniec#

dziękuję 🙂

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@wiankidekoracje Nie ma za co:)

Na tej stronie https://inpost.pl/formularz-kontaktowy jako temat kontaktu należy wybrać "Chcę otrzymać zwrot środków za niewykorzystaną etykietę lub kod nadania" i dalej już będziesz wiedziała co i jak.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@wiankidekoracje  Wiem, że kurier a mini kurier to nie to samo, lecz zobacz jak masz to oznaczone w cennikach dostawy.  Właśnie jako kurier :

2020-12-09 (2).jpg

_____________
Kama
oznacz moderatorów