anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ALLEGRO PROSZĘ O POPRAWĘ MOŻLIWOŚĆ ZWROTU NALEŻNOŚCI W GRUPOWYCH ZAKUPACH

outletsiedlce
#9 Pomysłodawca#

Witam napotykam się od dłuższego czasu z brakiem możliwości, zwracania należności przez system Allegro, za jeden przedmiot z paru,co bym nie zaznaczył wychodzi całość kwoty, to powoduje że muszę robić zwroty przez konto bankowe. Pozdrawiam wszystkich z tym samym Problemem. 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Knowhere
#21 Demiurg#

@outletsiedlce Podobno pomaga robienie takich zwrotów w trybie incognito przeglądarki (bo wtedy nie ma żadnych ciasteczek i pamięci podręcznej z poprzedniej sesji przeglądarki).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

outletsiedlce
#9 Pomysłodawca#

sprawdzę przy najbliżej okazji dzięki. ale to myślę że Allegro powinno i tak naprawić tak jak możliwość wpłat po zwrocie prowizji  .

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@outletsiedlce Nie ma za co:) Wiele rzeczy być powinno, a nie ma (i vice versa).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere co wy wszyscy z tymi ciastkami i pamięcią. Już nie pamiętam kiedy to usuwałam, a wszystko mi działa bezproblemowo. I przeglądarki też tylko jednej używam😁

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Nie moja wina, że w niektórych przypadkach tylko (albo głównie) to pomaga😏
Może masz tak skonfigurowaną przeglądarkę, że usuwa to sama i nawet nie wiesz😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere nie twierdzę, że to twoja wina, chociaż.....😁ale jak coś jest zepsute, to jest zepsute, a w tym przypadku, tryb incognito to półśrodek, a nie rozwiązanie.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Owszem, ale jak pęknie Ci pasek klinowy na trasie, to ściągasz rajstopy i jakoś dojeżdżasz do najbliższego pitstopu, czy stwierdzasz "p...ę, nie jadę, tak będę siedzieć na środku pustyni"?😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere co to jest pasek klinowy?😁No dobra, żartowałam, to akurat wiem, ale mam wypasione assistance😁 I już naprawione, a tu od miesięcy słyszę: ciastka, przeglądarka pamięć, incognito. Jeździłbyś z tymi rajstopami pod maską przez kilka miesięcy?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Gdyby pustynia była tak wielka, że bym na niej się zgubił, to mógłbym nie mieć wyjścia🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere i właśnie sprowadziliśmy wszystko do absurdu, czyli do punktu wyjścia😁jeżeli pracujesz, to absurdem jest ciągłe przełączanie, klikanie , zmieniane, czyszczenie, itd.

oznacz moderatorów

mSport_com_pl
#9 Pomysłodawca#

Koleżanka z pracy ma ten sam problem od dłuższego czasu, zmieniła komputer na nowy , ale nie pomogło. Spróbowała jednak zrobić taki zwrot i mimo,że nie można wybrać jednostkowej kwoty(odhacza to co powinna) i na końcu pokazuje się cała kwota to zwrot o dziwo wykonuje się normalnie, jest to potwierdzone i sprawdzone już kilkunastokrotnie.

oznacz moderatorów