anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości porawnego powiązania produktu / edycji stworzonego / stworzenia nowego produktu

dwdk_pl
#8 Zapaleniec#

Witam Specjalistę.  chcę wystawić produkt o eanie 5900495811974 (dla przykładu takich ofert jest już kilkadziesiąt których wystawić poprawnie nie mogę).

Nawet macie już taki produkt w bazie, więc fajnie podpiąłbym do oferty. Tyle że parametry są błędne więc  nie mogę podpiąć jeśli zależy mi na prawdziwości oferty. Produkt został stworzony z tego co widzę na bazie aukcji 8867117271 gdzie sprzedający oferuje w zestawie szkło hartowane do pokrowca.

Tylko czemu parametry dodatkowe są w ogóle brane pod uwagę. Przecież to nie jest integralna część pokrowca tylko wola sprzedającego że takie sobie aukcje zrobił. Szkło jest kolejnym produktem które ma swój EAN . Ja np nie chcę dawać szkła. chcę wystawić sam pokrowiec, ale nie mogę podpiąć do produktu bo nie mogę odznaczyć opcji dodatkowej "w zestawi ze szkłem". 

Ja rozumiem parametry obowiązkowe bo to się nie zmienia. Ale parametry dodatkowe nie powinny być brane pod uwagę przy tworzeniu produktu bo to się robi bałagan.

Rozwiążcie to jakoś. od ogółu do szczegółu. nie odwrotnie bo zaraz trzeba będzie zrobić 100 produktów niemalże takich samych (gdyby tylko się w ogóle dało) bo jeden będzie z rysikiem drugi ze szkłem 3 ze ściereczką a inny ze smyczką.

Wystawianie miało być łatwiejsze ponoć tak przeczytałem w jednym z maili od Allegro ostatnio. Wyedytować błędnych lub niechcianych dodatkowych parametrów się nie da. Nie da się też stworzyć nowego produktu bo już istnieje produkt z takim eanem. Czyli nie da się zrobić produktyzacji. 

Zgłosiłem błąd w produkcie ale to chyba nie o to chodzi żeby cały czas poprawiać i czekać aż poprawki zostaną uwzględnione bądź nie. A aukcja wisi czekana wystawienie. parametry nieobowiązkowe dodatkowe powinny być opcjonalne z możliwością zmiany ich podczas wystawiania. To powinno być zrobione na tyle elastycznie żebym w ogóle nie musiał do was pisać w tak błahej sprawie jak jakiś parametr opcjonalny który nie wiedzieć czemu blokuje mi wystawienie aukcji.  pozdrawiam serdecznie zatroskany sprzedający

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

pinsplash
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

dwdk_pl
#8 Zapaleniec#

kurcze jak to przenieść do tamtego działu?

 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@dwdk_pl Tak, jak to zrobiłeś - napisac nowy post 😁

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów