anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co muszę zrobić aby połączyć oferty z produktem?

Dom0grodiMy_pl
#7 Wielbiciel#

Witam, 
Mam problem odnośnie łączenia ofert z produktem.

  • Oferta 12084216645 - Parametr EAN w Twojej ofercie jest przypisany do innego produktu w Katalogu.
  • Oferta 12037605030 - Parametr EAN w Twojej ofercie jest przypisany do innego produktu w Katalogu.
  • Oferta 11717321101 - Parametr EAN w Twojej ofercie jest przypisany do innego produktu w Katalogu.
  • Oferta 10706530301 - Parametr EAN w Twojej ofercie jest przypisany do innego produktu w Katalogu.
  • Oferta 10706521287 - Parametr EAN w Twojej ofercie jest przypisany do innego produktu w Katalogu.
  • Oferta 10706521160 - Parametr EAN w Twojej ofercie jest przypisany do innego produktu w Katalogu.
  • Oferta 10706520983 - Parametr EAN w Twojej ofercie jest przypisany do innego produktu w Katalogu.
  • Oferta 10706520746 - Parametr EAN w Twojej ofercie jest przypisany do innego produktu w Katalogu.
  • Oferta 10706520383 - Parametr EAN w Twojej ofercie jest przypisany do innego produktu w Katalogu.
  • Oferta 10700319307 - Parametr EAN w Twojej ofercie jest przypisany do innego produktu w Katalogu.
  • Oferta 10700319197 - Parametr EAN w Twojej ofercie jest przypisany do innego produktu w Katalogu.
  • Oferta 10700319061 - Parametr EAN w Twojej ofercie jest przypisany do innego produktu w Katalogu.

 

Większość ofert mam połączonych, pozostało 12 aukcji których za nic nie mogę połączyć.
Czy jest na to jakiś konkretny sposób aby udało się mi to zrobić?

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_Likos_
#21 Demiurg#

@Dom0grodiMy_pl  poszukaj w jakiej kategorii jest produkt wpisujac EAN w wyszukiwarke allegro i wystaw nową aukcjie w tej kategorii w której jest produkt z tym eanem

Stare aukcje których nie da sie połączyć musisz zakończyć ( albo poczekac aż produkty sie wysprzedadzą w niepołączonych aukcjach.)

oznacz moderatorów

Dom0grodiMy_pl
#7 Wielbiciel#

Przykład:
Aukcja na moim sklepie = 12084216645
Jest w kategorii tej samej co oferta połączona z produktem z drugiego sklepu
Aukcja na drugim sklepie = 12084216599
Są w tej samej kategorii lecz dalej połączyć nie mogę.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Dom0grodiMy_pl  jeżeli to ten sam produkt to sprawdz jakimi parametrami sie różni: EAN, Producent, Marka, Waga itp

Wówczas wprowadz takie parametry jakie sa w tamtym produkcie( nawet jeśli są błędne).Wtedy powinno połączyć a jeżeli te parametry sa wbłedne to potem ( juz po połączeniu) należy na liście produktów otworzyć przy dannym produkcie: pracuj z katalogiem, głoś błąd w produkcie - i wszystko wypełnić poprawnie - allegro to zweryfikuje i jeżeli są to błędy to poprawi.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Dom0grodiMy_pl Cześć. Jaki kod EAN ma Twój produkt? Problem może wynikać z faktu, że produkt w Katalogu przypisany do EAN 5904063190331 znajduje się w kategorii: Dziecko - Akcesoria dla mamy i dziecka - Smoczki uspokajające i gryzaki

W tym przypadku sugeruję zgłoszenie błędu w produkcie i uzupełnieniu parametrów tak, aby odpowiadały one oferowanej przez Ciebie osłonie do trampoliny (252cm):

Zrzut ekranu 2022-07-18 o 09.16.02.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Dom0grodiMy_pl
#7 Wielbiciel#

Witam,
to prawdopodobnie ten problem. Czy wskaże mi Pani miejsce na allegro gdzie mogę szukać produktów? Lub w jaki sposób dojść do produktu aby móc zgłosić błąd?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Dom0grodiMy_pl Oczywiście. 🙂 Przejdź do formularza wystawiania: https://allegro.pl/offer/?lokalnie. Następnie wpisz w wyszukiwarkę kod EAN 5904063190331 i wybierz produkt "Smoczek Jumpi anatomiczny 6 m +" 

Zrzut ekranu 2022-07-18 o 09.56.00.png

 Po kliknięciu w produkt pojawi się okno z możliwością zgłoszenia błędu w produkcie:  

Zrzut ekranu 2022-07-18 o 09.56.44.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów