anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy istnieje na allegro opcja wygenerowania listy zwrotów ?

madame24_pl
#8 Zapaleniec#

Co miesiąc pewnie każda firma sprawdza czy wszystkie zwroty zostały prawidłowo rozliczone, czy znaleźliście sposób na wygenerowanie listy zwrotów?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@madame24_pl W tym celu możesz skorzystać z zakładki Zwroty w Moje Allegro. Znajdziesz w niej informacje o zwrotach od kupujących 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

madame24_pl
#8 Zapaleniec#

 tak, znam te zakładkę, bardziej chodzi mi o gotową listę, np w pdf do pobrania, w celu rozliczenia zwrotów księgowo. Jak Wy to robicie, mając do 10 zwrotów ogarniałam to drukując maila opisując zdarzenie, ew. podpinając list przewozowy paczki i paragon jak był, ale  mając 40-50 zwrotów, robi się bałagan. Wspaniałym ułatwieniem byłaby możliwość wygenerowania listy np. w pdf do druku. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@madame24_pl Jeśli chodzi o zestawienie w formie pliku (możesz wybrać format .pdf lub .csv) wysyłane na mejla istnieje jedynie możliwość wygenerowania zestawienia wpłat, wypłat i zwrotów realizowanych przez Allegro Finanse. Zestawienie wygenerujesz w zakładce Środki i historia operacji. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule  🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów