anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to w pełni legalne, że Allegro prześwietla i sprawdza każdą wiadomość w korespondencji?

harom1
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry użytkownicy. Szczerze mówiąc coraz mniej mi się podoba Allegro, jak się zmienia na gorsze, a jestem tu od niespełna 20stu lat. Niemalże każdą wiadomość jaką wysyłam automat sprawdza i jeszcze perfidnie mnie o tym informuje, wstrzymując wysłanie wiadomości. Niekiedy zależy mi na czasie, numeru telefonu nie ma, a wiadomość potrafi być przez 10 minut "sprawdzana". Nawet proste ponaglenie sprzedawcy "to jak?", gdy ustalam szczegóły na temat towaru ze sprzedawcą. A ustalam, dlatego, że wprowadzony obowiązek katalogowania dodał więcej problemów niż pożytku - wieczne niezgadzanie się z opisem i w efekcie nie wiadomo co kupujemy. Nawet proste "dziękuję" już jest sprawdzane i zamiast je wysłać to jakiś BOT mnie pyta czy koniecznie chcę to zrobić. Do czego to dąży? Zapewne wyłączenie czatu. Tak się Allegro boicie że się dogadam poza waszą stroną, do tego stopnia że szpiegujecie moją korespondencję? To wolny portal aukcyjny a nie wielki sklep. Chcecie powoli zmieniać to czym jesteście i oszukać starych klientów? Chciałbym aby wypowiedziała się osoba, która ma pojęcie o prawie, czy to szpiegowanie w ogóle jest dopuszczalne prawnie, bo etycznie wiem, że nie jest. 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

To wolny portal aukcyjny a nie wielki sklep.

Nie, to jest wielki sklep a nie jakiś wolny portal aukcyjny.

czy to szpiegowanie w ogóle jest dopuszczalne prawnie

Jeżeli się na to zgadzasz, to tak. Zgadzasz się na to, akceptując regulamin usługi. Nie chcesz? Nie sprzedawaj na Allegro. Proste.

oznacz moderatorów