anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego świeżo wystawione oferty innych sprzedających mają już dużą sprzedaż?

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

Hej. Sprzedaje od 2 miesięcy na allegro. Moje produkty są sezonowe. Właśnie skończył się sezon na jedno I będę wprowadzać nowe partie całkiem innego towaru. Przeglądam dzisiaj  aukcję innych sprzedawców z podobnym asortymentem którzy dopiero co uruchomili aukcję i zastanawiam się jakim  cudem przy tych aukcjach jest juz informacja typu np "60osob kupiło". No jakim cudem? Z tego co mi się wydaje to powinno pokazywać sprzedaż z ostatnich 30 dni. Jest możliwe żeby wyświetlała  się sprzedaż konkretnego produktu sprzed prawie roku? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

barwyflory_pl nie , to są dane z ostatnich 30 dni 

oznacz moderatorów

MrMarco
#13 Ambasador#

Wiesz może serio już tyle osób kupiło. Może konkurencja ostro się promuje, wydaje majątek na Ads albo ma mnóstwo stałych klientów

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@barwyflory_pl popularność (czyli ilość sprzedanych sztuk w ofercie) pokazuje zawsze ostatnie 30 dni. Jeśli sprzedający wznowi ofertę zanim minie 30 dni od jej zakończenia, zachowa jej popularność proporcjonalnie, czyli jeśli wznowi ofertę po np 10 dniach od jej zakończenia, będzie w niej naliczona popularność z ostatnich 20 dni jej trwania. Więc również w tym przypadku obowiązuje ostatnie 30 dni. Mogę to sprawdzić dokładniej ale potrzebowałabym numery ofert, o których piszesz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

Jest ich sporo ale np 9895961785 🙂 nie żebym komuś żałowała tylko zastanawiałam  się bardziej na przyszłość czy da się zachować jakoś tą sprzedaż w sezonowych produktach czy jednak za każdym razem trzeba startować od zera:) 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@barwyflory_pl dziękuję! Sprawdziłam wskazaną ofertę. Została wystawiona w listopadzie zeszłego roku. Ludzie kupowali pojedyńcze sztuki nawet w styczniu czy sierpniu 🙂 A w przeciągu ostatnich 30 dni sprzedało się dokładnie tyle sztuk ile widać w ofercie. Wychodzi na to, że są kupujący, którzy z wyprzedzeniem zbierają świąteczne ozdoby i poszukują ich już w październiku 🎅

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów