Autoryzacja nie powiodła się.
Odśwież stronę i spróbuj jeszcze raz.
Na telefonach zamiast tytułu oferty kupujący widzą tytuł katalogowy produktu, przy automatycznym łączeniu z katalogiem wiele razy wprowadza to klienta w błąd. Co w takim przypadku robić, codziennie sprawdzać, czy oferta nie została podpięta pod inny produktu? Myślę, że jest to problem wielu sprzedawców, wypadałoby zadbać o poprawne wyświetlanie tytułów aukcji, a dopiero później umieścić i oznaczyć tytuł katalogowy wraz z ocenami.
E tam. Allegro z tego rozwiązania (katalog produktów) jest dumne. Ułatwia to bardzo nam, sprzedającym pracę. A korzyści dla Was zacytuje:
Dzięki temu poprawimy doświadczenie zakupowe klientów na Allegro: przyspieszymy wyszukiwanie produktów, zapewnimy komplet informacji o produkcie, ułatwimy porównanie warunków sprzedaży, które oferują różni sprzedajacy.
https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/asortyment/katalog-produktow-allegro
🤣🤣🤣 najwaznieszy dobry humor z rana.
No i to po wczorajszym rzucie karnym. Wcale nie łatwe 🙂