anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

@InPost czym się różni zwykła umowa zawarta z Wami od umowy dla sprzedawców allegro?

DrewnoRedzimski
#8 Zapaleniec#

@InPost czym się różni zwykła umowa zawarta z Wami od umowy dla sprzedawców allegro? Czy jak mam zwykłą umowę to warto zmienić ją na tą która jest dla sprzedawców allegro?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

serwis-texas
#21 Demiurg#

@DrewnoRedzimski 

Ceną, ceną i ceną!

oznacz moderatorów

DrewnoRedzimski
#8 Zapaleniec#

Konsultant namawia mnie na podpisanie zwykłej umowy, przy czym zaznaczył, że nie poniosę żadnych kosztów jeśli nie wyślę zwykłej paczki poza allegro (w umowie jest minimum 20 paczek) i że tylko mi to ułatwi rozliczanie pomiędzy mną a firmą kurierską. Co lepiej wybrać? Aktualnie wysyłam przez allegro inpostem około 300 paczek miesięcznie

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@DrewnoRedzimski 

Czy wysyłasz poza Allegro?

oznacz moderatorów

DrewnoRedzimski
#8 Zapaleniec#

Nie i na chwilę obecną nie zamierzam

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@DrewnoRedzimski 

No to jaką cenę Ci zaproponowali za gabaryt A,, B, C?

Co do limitów nie wypowiem się. Ja mam do spełnienia duże volumeny ale wysyłam poza Allegro. Co chcesz zyskać? Rozumiem ze płatność za menadżera dopiero po 30 dniach na FV. Tylko to ma sens. Wysyłanie przesyłek Allegro, stały podjazd kuriera i konto z płatnością 30 dni. Tylko te 20 paczek z umowy?

 

Tego zdania jeszcze nie rozumiem.

Czy jak mam zwykłą umowę to warto zmienić ją na tą która jest dla sprzedawców allegro?

Nie ma żadnej umowy dla sprzedawców Allegro. To jest umowa Allegro z InPostem, jak sprzedajesz na Allegro to korzystasz automatycznie. Cena 10.95 zł za każdy gabaryt. Zwykłą umowę to oni Ci chcą wcisnąć!

oznacz moderatorów

DrewnoRedzimski
#8 Zapaleniec#

Ja już wszystko rozumiem, tak termin płatności (nie potrzebuję) podjazd kuriera powyżej 5 paczek aby był darmowy (czyli zlecam 20 paczek i potem wchodzi jedna paczka to robię zlecenie i też jest darmowy podjazd) Dziękuję

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

👍

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@DrewnoRedzimski Masz 2 możliwości wysyłki przez "wysyłam z Allegro" i menadżera paczek In Post, i co teraz chcesz zrobić?

oznacz moderatorów